999 rezultate për

asambleja

Gjykata e Strasburgut, votohet përfaqësuesi i Shqipërisë Deputeti i PS-së Ervin Bushati nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur se Asambleja Parlamenta
Eklipsoi Ramën me klasin e tij, kush ishte deputeti "pink" sot në Asamblenë e PS (FOTO LAJM) Fate Velaj njihet për ngjyrat në veshjen e tij dhe ato nuk i ka kuryer edhe sot gjatë Asamblesë së PS-së duke guxuar mad
Njihuni me shqiptarin që di si ta marrë nënshtetësinë e Zvicrës Një shqiptar nga Kosova i moshës 19 vjeçare, kishte bërë kërkesë për të marrë shtetësinë e Zvicrës. Po, asambleja bas
Durimi i këtij shqiptari është për tu marrë shembull, fiton ndaj bashkisë në Zvicër Një shqiptar nga Kosova i moshës 19 vjeçare, kishte bërë kërkesë për të marrë shtetësinë e Zvicrës. Asambleja komunale (
Rama sulmon Bashën nga asambleja e PS: I paaftë për t'u përballur me mua Ditën e sotme Partia Socialiste ka mbajtur Asamblenë ndërkombëtare të PS-së. Kryeministri Edi Rama nuk ka lënë pa ak
Zv.presidenti i UEFA-s, del me shije të mirë nga Asambleja e FSHF-së Menjëherë pas përfundimit të votimit dhe fjalës përshëndetëse të presidentit të rizgjedhur, edhe zv.presidenti i UEFA-s,
Fino reagon i zemëruar me respektin e treguar ndaj tij nga Asambleja Fino ka mbetur i pakënaqur nga protokolli, pasi dy kandidatët (ai dhe Hala) u janë caktuar vendet nga fundi i sallës.
Asambleja Parlamentare e KE diskutoi vrasjen e Ivanoviçit Sot në Komisionin për Çështje Politike dhe Demokraci të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, është diskutuar
Asambleja e Përgjithshme e FSHF-së, këta janë anëtarët që do të zgjedhin presidentin e ri Më 7 shkurt do të zhvillohen punimet për Asamblenë e Përgjithshme që këtë vit përkon me atë zgjedhore për Presidentin e
Sot mbahet Asambleja e PS-së, a do të ketë "koka të prera" si Tahiri Ditën e sotme PS do të mbajë mbledhjen e Asamblesë ku është parashikuar të bëhet analiza e pare e 100 ditëve të qeverisj
Iu refuzua nënshtetësia se shëtitnin me tuta, shqiptarët vazhdojnë "luftën" me Zvicrën Ju kujtohet familja Halili? Me emër sigurisht nuk mund ta kujtoni, por, kur të përmenden “trenerkat” dhe refuzimi i dhën
Koço Kokëdhima kapet "mat" pranë vendit ku PS po zhvillon asamblenë (FOTO LAJM) Sot po vijon punimet Asambleja e Partisë Socialiste, ku ministrat janë duke folur mbi detyrat dhe prioritetet e tyre, po
Asambleja e PS-së, Rama tregon 10 tiparet e mandatit të dytë Gjatë fjalës së tij në asamblenë e PS-së, Rama foli për 10 tipare që do të ketë mandati i dytë i së majtës. FJALA
Asambleja e PS-së, cilin post do i japë Rama Gramoz Ruçit Vetëm pak minuta më vonë pritet të nisë Asambleja e PS. Në takim ka mbërritur Gramoz Ruçi i cili i pyetur nëse e ka pra
Asambleja e PS-së, Rama sot shpall qeverinë e re Ditën e sotme kryeministri Edi Rama do të bëjë publike strukturën e qeverisë së re dhe emrat e ministave të rinj. Nd
Kosova pret të bëhet pjesë e INTERPOL-it nga Asambleja në Pekin Autoritetet në Kosovë presin që gjatë muajit shtator, Kosova të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të p
Kokëdhima sulmon Ramën: Asambleja, farsë e “prerje kokash” Ish-deputeti i PS Koço Kokëdhima ditën e sotme i ka dërguar një letër të hapur kryeministrit Edi Rama. Kokëdhima shkr
LIVE/ Asambleja e PS-së, Veliaj: Rama, transformoi Shqipërinë Kreu i bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj ka marrë pjesë në Asamblenë Kombëtare të PS ku nuk i ka kursyer elozhet dhe lëvd
Asambleja e Francës: Ndalimi i Haradinajt nuk ka dimension politik Elisabeth Guigou, kryetare e Komisionit për Punë të Jashtme të Asamblesë së Përgjithshme të Francës, i është përgjigjur
PPE-ja rezolutë për Shqipërinë, Basha: Të sigurohen zgjedhje të lira Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ndërmjet një statusi në Facebook ka bërë të ditur sot se Asambleja Politike e PPE-së ka