999 rezultate për

arzana

Vdekja e saj po trajtohet si e dyshimtë, sot i jepet lamtumira regjisores shqiptare Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, që ndërroi jetë dje. Motra e të ndjerës, Gresa Kraja ka
Ndarja nga jeta e regjisores Kraja, kush janë politikanët që reaguan Regjisorja Arzana Kraja është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm në Lagjen “Emshir” në Prishtinë. Arzana e cila ishte
Ndarja e parakohshme nga jeta e regjisores shqiptare, reagon Haradinaj Vdekja e parakohshme e regjizores Arzana Kraja, ka shkaktuar dhimbje dhe hidhërim të thellë te të gjithë shqiptarët. Për