999 rezultate për

arya

E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO) Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League. Problemet politike në mes të Arme
Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Fëmija më i shëndoshë në botë heq kilet e tepërta Një 13-vjeçar, që para disa vitesh njihej si fëmija më i shëndoshë në botë, ka humbur tashmë gjysmën e peshës së tij.
Politika e la jashtë finales, ky është mesazhi i Mkhitaryan Arsenali ka vendosur që të mos e marr me vete mesfushorin Henrik Mkhitaryan në Azerbajxhan. Mesfushori armen për shka
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
Vlora Çitaku frymëzohet nga Arya Stark në "luftën" me Serbinë Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, luftën e Kosovës me Serbinë e ka krahasuar me se
A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones (SPOILER ALERT) Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shik
Skenat e seksit të Arya-s "vjedhin" serinë e dytë të Game of Thrones (FOTO LAJM) Në fund të javës që sapo lamë pas u shfaq seria e dytë e sezonit të 8 të Game of Thrones, një serial që ka gozhduar mili
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi
Arsenal nxjerr në shitje Ozil dhe Mkhitaryan Sipas "Mirror", Arsenali do të nxjerrë dy yjet e skuadrës në shitje Ozil dhe Mkhitaryan në verë. Të dy lojtarët do
Masakroi me thikë kundërshtarin, lojtari pëzullohet përjetë (VIDEO) Futbollisti i Amedsporit, Mansur Çalar, në kategorinë e tretë, akuzohej se ishte futur në fushë me një brisk apo thikë t
Arsenali kalon sërish në avantazh me Mkhitaryan (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates ndaj Southampton. Topcinjtë kanë shënuar dh
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez
Habiti botën me peshën e tij por ky djalosh ka marrë një vendim (FOTO LAJM) Arya Permana bëri xhiron e botës virtuale për shkak të peshës së tij. Vetëm 12 vjeç nga Indonezia, ai është cilësuar
Shokoi botën me peshën e tij, djaloshi bën ndryshimin drastik Arya Permana bëri xhiron e botës virtuale për shkak të peshës së tij. Vetëm 12 vjeç nga Indonezia, ai është cilësuar
Arsenali barazon rezultatin me Henrikh Mkhitaryan (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 8 minuta avantazhi Southampton teksa Arsenali ka barazuar gjithcka falë golit të shënuar nga sulmuesi
Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League. T
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n