999 rezultate për

arturo

Vidal tregon klubin e ëndërrave të tij Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, ka zbuluar dëshirën e tij për t’iu bashkuar ekipit brazilian, Flamengo. “Më
Arturo Vidal rrezikon 10 vite burg Gazeta gjermane "Bild" ditën e sotme shkruan se mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal rrezikon të dënohet me 10 vite
Arturo Vidal do të mungoj më shumë se dy muaj Arturo Vidal do të mungoj këtë sezon për Bayernin pasi që dje i është nënshtruar një operimi në gju, i cili do ta lë atë
Tronditëse, Bayern jep njoftimin e hidhur për Vidalin Arturo Vidal zyrtarisht nuk do të jetë në dy ndeshjet kundër Realit. Kiliani e la fushën më përqafime dhe përkrahje nga
Operacion në gju, Vidal nuk do të luajë kundër Real Madrid Skuadra e tij ka një ndeshje të vështirë përballë Real Madrid, por Vidalit i duhet që të kryejë një operacion në gju në
Arturo Vidal: Qëndrimi dhe rinovimi i kontratës varet nga drejtuesit e klubit Arturo Vidal thotë se gjithçka varet nga drejtuesit e klubit nëse do të vazhdojë të qëndrojë tek Bayern Munich apo do të
Interi serioz në interesimin për Arturo Vidal Interi është i përgatitur të sanksionojë një marrëveshje prej 45 milionë paund për të sjellë mesfushorin e Bayern Munich
Interi insiston për yllin kilian Interi vazhdon të insistojë për Arturo Vidalin. Interi nuk ka hequr dorë nga Arturo Vidal dhe do të vazhdojë të përpi
Historia prekëse e Arturo Vidal që ka përlotur të gjithë! Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, mund të ishte viktimë e një tragjedie para se të bëhej një lojtar profesioni
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Vidal drejt Premier Ligës? Përzgjedhësi i Italisë, Antonio Conte, ka deklaruar se do dëshironte që në skuadrën e tij të ardhshme të bashkohej me me
Kjo është motra "hot" e Arturo Vidal (FOTO LAJM) Ai është i njohur në botën e futbollit, ndërsa ajo kërkon të bëhet po kaq e famshme në modë. Motra e mesfushorit kil
Vidal: Verën e shkuar mund të shkoja në Angli, por... Revista angleze "The Times" ka intervistuar ish mesfushorin e Juventusit, tashme te Bayern Munchen, Arturo Vidal. "Ve
Vidal: Më mungon Juve, por tani jap jetën për Bayernin Arturo Vidal nuk e harron të kaluarën me Juventusin, por të martën do të ketë përballë skuadrën e Allegrit në një sfidë
Arturo Vidal zgjedh Top 5 më të mirë, asnjë nga Juventusi (FOTO LAJM) Arturo Vidal, futbollisti i Bayern Munchen dhe ishi i Juventusit, ne nje interviste per faqen zyrtare te UEFA-s, ka stil
Lojtarët e Bayernit zili për Vidal, ja sa përfiton kiliani Arturo Vidal është një nga lojtarët më të kritikuar të Guardiolës. Mesfushori kilian është një prej lojtarëve që u rik
Pas Guardiolës, gati një tjetër largim i madh nga Bayerni Guardiola nuk do të jetë lamtumira e vetme te Bayerni në fund të sezonit. Së bashku me të pritet të largohet edhe Arturo
Arturo Vidal sërish i dehur Arturo Vidal nuk heq dorë nga alkooli. Aksidenti me Ferrarin gjatë Kupës së Amerikës, rreziku për t’u përjashtuar nga tu
Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto
Vidal problem të reja, tentoi të godasë me grusht policin Probleme të reja për Arturo Vidal. Sipas mediave kiliane, futbollisti ju është drejtuar me ofendime të rënda agjentëve t