999 rezultate për

arthur

"Të luaj me Ronaldon, plotësimi i një ëndrre", Arthur Melo prezantohet te Juventusi Arthur Melo është prezantuar si lojtar i Juventusit. Mesfushori brazilian ka deklaruar se është bindur nga projekti a
Arthur largohet nga Barcelona me mesazh prekës (VIDEO) Përmes rrjeteve të tij sociale, Arthur Melo ka publikuar një video në të cilën përshëndet Barcelona. Në ditët në viji
"Tap" drejtonte ferrarin, mesfushorit të Juves i bllokojnë patentën Mesfushori brazilian Arthur nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë verë, pasi fillimisht u detyrua të pranojë kundër
Melo aksidentohet me Ferrari, ishte nisur të festonte në Paris Javët e fundit tek Barcelona të Arthur Melos të blerë tashmë nga Juventus për sezonin e ardhshëm janë më të vërtetë komp
Vazhdojnë telashet për Barcelonën, hap procedurë disiplinore kundër Arthur Pas paraqitjeve jo të mirë, humbjes së titullit në La Liga dhe kritikave të shumta, Barcelonës tani i duhet të zgjidh ed
Zbulohet arsyea pse Barcelona e shiti Arthurin Sezoni i Barcelonës nuk ka mbaruar ende por Arthur Melo ju ka dhënë lamtumirën shokëve të tij të skuadrës. Mesfushori
Juventus me mesfushë të frikshme, pas Arthur synohet Kroos Afrimi i Artur nga Barcelona te Juventusi duket se nuk i mjafton Mauricio Sarrit, i cili dëshiron përforcime të tjera te
Arthur flet për herë të parë si lojtar i Juventusit: Po shkoj në një klub të shkëlqyeshëm Arthur finalizoi një transferim te Juve dje, në një marrëveshje që mund të rritet në 82 milionë euro, me Miralem Pjanic
Juventusi "prezanton" Arthur, Messi ishte kundër këtij transferimi! Shikoni se çfarë tha në 2018 (VIDEO) Juventusi ka zyrtarizuar pas Barcelonas afrimin e Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo për 72 milionë euro të pagueshm
ZYRTARE/ Arthur Melo është lojtar Juventusit, ja kur do luajë Barcelona ka konfirmuar se Arthur Melo ka kaluar zyrtarisht te Juventusi. Zonja e Vjetër do të paguajë 72 milionë eur
DETAJE/ Kur do të zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic? Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar.
Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizoh
Arthur kërkon ta "braktisë" Barcelonën që tani Arthur Melo është aktualisht në Torino, për përfundimin e testeve mjekësore te skuadra e Juventus. Lojtari do të përf
Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcel
Ylli brazilian i Barcelonës zbarkon në Torino, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arthur, ka zbarkuar në qytetin e Torinos, ku edhe pritet të kryej testet mjekësore,
Nuk ka qetësi te Barcelona, tension mes Arthur Melos dhe Setien (VIDEO) “Ai nuk është i pari që arrin në një klub me një entuziazëm të madh dhe nuk jep fryt. Kjo ndodh në shumë ekipe dhe me sh
Moggi ironizon Arthur Melon: Shumë i ngadaltë, do jetë rezervë në Torino Për ish-drejtorin e përgjithshëm të juventusit, Luçiano Moxhin, lëvizja e fundit në merkato e ngritur mes bardhezinjve d
Zbulohet data kur Arthur Melo të të kryejë vizitat mjekësore te Juventus Arthur Melo do të jetë në Torino gjatë fundjavës për të kryer vizitat mjekësore tek Juventusi. Njoftimi u bë nga radi
"Më befason", kur Messi fliste me fjalë të mëdha për Arthur Melon para se ai të transferohej te Juventusi (VIDEO) Barcelona ka rënë dakord me Juventusin për Arthur Melon, ndërsa kataluanasti kanë humbur një lojtar që Lionel Messi e ki
Sarri: Arthur është lojtar i Barcelonës. Pjanic? Ai është në dispozicion Në prag të ndeshjes me Lecce-n në Serie-A, trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dalë në një konferencë për shtyp, ku