999 rezultate për

artemis

E humbur prej katër muajsh, vëllai i shqiptares përgjërohet në lot që ta lënë të rikthehet Drama në familjen shqiptare Valisi në Greqi, vazhdon akoma. Marko, vëllai i 19-vjeçares Artemis Vasili e zhdukur prej
Operacione blic për gjetjen e 19-vjeçares shqiptare në Greqi Policia greke ka kryer disa operacione sekrete për gjetjen e 19-vjeçares shqiptare Artemis Vasili, e cila humbi në tetor
"Do ju vështirësohet jeta", Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ku ka zbuluar shumë surpriza për të gjitha she
Zbulohet mesazhi që mbërriti në celularin e vëllait të shqiptares së zhdukur: Duam 5 mijë euro! Vajza 19-vjeçe me origjinë shqiptare, Artemis Vasili vijon që të jetë e zhdukur prej më shumë se një muaji në Greqi, ndë
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis
I dashuri i bëri bllok në Facebook, zbardhet dëshmia e shoqes së ngushtë (FOTO LAJM) E reja shqiptare Artemisa Vasili vazhdon të jetë e zhdukur pa asnjë gjurmë në Greqi. Mbrëmjen e kaluar, zhdukja e vaj
Thirrja e dëshpëruar e nënës për 19-vjeçaren shqiptare: Të gjithë rrimë me sytë nga dera Prej më shumë se 1 jave, vajza e re shqiptare Artemisi, është zhdukur pa asnjë gjurmë. "Të gjithë e duam dhe rrimë me
Babai i dëshpëruar zbulon personin e fundit që takoi 19-vjeçarja shqiptare e zhdukur në Greqi Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare, qytetarët: Ishte në gjendje shoku, i ra të fikët! 19-vjeçarja shqiptare, Artemis Vasili, e cila jetonte me familjen në Koropi të Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, dit
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
Historiani zbardh paktin: Rama hoqi çamin dhe vendos greken në Ministrinë e Jashtme Me riformatimin e qeverisë së re, Edi Rama ndryshoi edhe pjesën dërrmuese të zv.ministrave duke rifreskuar stafet e vart
Në Perge të Antalias zbulohet mozaiku 1.800 vjet i vjetër Në qytetin antik Perge në provincën e Antalias, Turqi është gjetur një mozaik 1.800 vjeçar që shfaq skenën e sakrifikimi