999 rezultate për

artan

Në listën e zezë të amerikanëve, shkarkohet gjyqtari Artan Zeneli Është shkarkuar nga detyra gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Artan Zeneli. Ky ka qenë vendimi i dhënë sot nga ana e Komision
Shkarkohet gjyqtari i Gjykatës së Tiranës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur ditën e sotme shkarkimin e gjyqtarit të Gjykatës së Tiranës, Artan Lazaj.
Elia Zaharia reagon sërish: Nuk jam për shembjen e Teatrit Aktorja e Teatrit Elia Zaharia pas gjithw lajmeve nw media, ka deklaruar se ajo nuk ka hedhur asnjë firmë për shembjen e
Artan Fuga dhe Mark Marku, letër të hapur për Teatrin: Pse rrezikohen seriozisht fatet e kombit Filozofi Artan Fuga, publicisti dhe kritiku Mark Marku, janë bërë bashkë në një letër të hapur, jo drejtuar krerëve të s
Teatri i ri, Artan Imami: S’më zë gjumi që do bëhet një teatër i ri modern, ja ç’na tha Ismail Kadare në ‘88 Aktori i njohur Artan Imami thekson se Tiranës i nevojitet një teatër i rid he modern, pasi kushtet aktuale janë skandal
Zbardhet shifra zyrtare, sa euro u pagua për vrasjen e Artan Cukut? Mikel Shallari e ekzekutoi ish-komisar Artan Cukun për 20 mijë euro. Kjo është shifra e saktë e zbuluar nga dokument
Nga vrasës në të penduar, çfarë parashikon marrëveshja e Shallarit me drejtësinë Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar sot aktmarrëveshjen e prokurorisë me vrasësin e komisar Artan Cukut, Mikel Shallar
Habilajt në burg vazhdojnë të fitojnë tendera nga Rama? (FOTO LAJM) Subjekti AMF ose ndryshe Artan, Moisi dhe Florian Habilaj rezulton të ketë fituar tenderin për karburant të Spitalit të
"Kopsë, çelës BMW, vidë apo orë", Artan Hoxha tregon mjetet e përgjimeve Gazetari Artan Hoxha i ftuar në Opinion duke folur mbi temën "Kush po përgjon politikën", ka nxjerrë në studio format e
Tërhiqet Artan Lame pas 24 orësh: Lista e zezë do të rishikohet! Vetëm një ditë më parë kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, bëri të qartë "listën e zezë" të ndërtuesve me shkelje në lejen e n
Nuk ka dritare, Artan Hoxha tregon detajet "misterioze" nga vila e Ramës Gazetari Artan Hoxha mbrëmjen e kaluar në "Opinion" ka rrëfyer një detaj të veçantë për vilën e famshme të Edi Ramës në
Artan Hoxha: Vëllai i Fatmir Xhafajt s'do të bëjë asnjë ditë burg në Itali! Gazetari investigimit, Artan Hoxha mund të mos bëjë fare burg në Itali. Sipas tij vëllai i ministrit Xhafaj, nuk do
Artan Fuga për Eurovisionin: Europa na e ka me të keq ku*va plakë! Filozofi shumë i njohur Artan Fuga që në fillim është shprehur negativisht për sistemin që zgjedh këngën përfaqësuese në
Ishte në makinë me Artan Habilajn? Deputetja e PS-së përfshihet në skandal Ish-zv/ministrja e Brendshme, Elona Gjebrea është përfshirë në dosjen hetimore të Prokurorisë së Krimeve të Rënda për ç
Artan Hoxha: E parashikova që me datë 7 shkurt që Vllaznia do rrëzohej nga kategoria Pas ndeshjeve të ditës së sotme, ku duket se Vllaznia me një këmbë gjendet në Kategorinë e Parë, gazetari Artan Hoxha ka
Takim sekret në Korfuz, Saimir Tahiri ka takuar Habilajn në Greqi Janë zbardhur detaje të reja për sa i përket hetimeve ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Prokuroria kër
Artan Hoxha: I rrezikohet koka, Tahiri nën vëzhgim nga forcat e policisë Saimir Tahiri nuk është më deputet i Kuvendit të Shqipërisë. Vetëm pak ditë më parë ai hoqi dorë nga mandati i deput
Ahmetin dhe Artan Grubin i bashkon edhe diçka tjetër (FOTO LAJM) Lideri i BDI-së, partisë më të madhe shqiptare në Maqedoni, Ali Ahmeti, është bërë kumbar i djalit të bashkëpartiakut dh
Artan Hoxha: Saimir Tahirit i rrezikohet jeta "Saimir Tahiri nuk duhet të flasë më shumë se çduhet..." Kështu ka deklaruar gazetari Artan Hoxha i cili tha se Saimi
Bledar Jambelli e kishte shkruar emrin e Cukut në çdo faqe të qelisë Vrasja e Artan Cukut është kryer për shkak të detyrës. Ai u ekzekutua pak muaj më parë me porosi nga Bledar Jambelli.