999 rezultate për

arta

Vetëm në Tiranë mbi 9 mijë raste aktive, si u shpërnda sot harta 11 viktima janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi. Me gjithë përpjekjet e mjekëve humbën jetën: 5
Si në kohët e arta, këto janë goditjet e forta të Mike Tyson ndaj Jones (VIDEO) Ka përfunduar meçi madh ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones, duel ky që i takoi kategorisë së rëndë në boks. 54 vjeçari
Shifrat sërish të larta, 14 viktima në Kosovë Kosova vazhdon të regjistrojë një numër të lartë viktimash dhe rastesh të reja me Covid-19. 14 persona raportohet të ken
Zbulohet "shtëpia e barit" në Selanik, arrestohen dy shqiptarë Policia e Selanikut ka arrestuar dy të rinj shqiptarë gjatë ditës së sotme pasi u zbulua se kishin përshtatur një aparta
Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
Nuk ka paqe! Ana dhe Fatjoni përballen me tone të larta në studion e Për'puthen Pas kërkesës së saj që prej javës së shkuar, Ana është përballur me Fatjonin për t’i thënë gjithçka që nuk ka mundur t’i
Shifrat e larta të COVID-19, mjeku: Të infektuarit nuk respektojnë karantinën Sipas shifrave që deklaron Ministria e Shëndetësisë, Fieri ndodhet në zonën e kuq, për rastet e shumta të infektimeve ng
Rekord tragjik! COVID-19 shënon 18 viktima në 24 orët e fundit Situata epidemiologjike në vend, mbetet e rënduar pasi vijojnë të regjistrohen shifra të larta të të infektuarve dhe vik
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: I afërmi im u shtrua në Infektiv, më pas nuk e gjenim dot Gazetari Artan Hoxha rrëfeu përvojën e tij me Covid-19 në ABC Neës. Hoxha tha se pas përkeqësimit të gjendjes u kurua në
Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Alienë apo art avangard? Gjendet në mes të shkretëtirës një bllok metali i çuditshëm (VIDEO) Një strukturë e çuditshme metali është zbuluar në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Objekte të ktilla janë ndër
Fshatrat e qytetet e Kosovës që "flenë" mbi ar Në Strategjinë minerare të Kosovës janë paraqitur të dhëna për pasurinë nëntokësore të vendit. Ari është njëri prej mine
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Artan Hoxha u infektua me COVID-19: Nuk gjeta zgjidhje te mjekët biznesmenë Gazetari Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku rrëfen se ka qenë për dy javë i infektuar me Covid
"Shkronjat tona janë të arta", Tuna risjell versionin e ri të këngës së alfabetit (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, ka përkujtuar sot zyrtarisht përvjetorin e Kongresit të Manast
Stresi dhe Çartani janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri Stresi po vjen me shumë bashkëpunime. Dihet tashmë se shumë shpejt, Stresi do të lansojë albumin e tij “Archimed”, p
E marta ditë e rëndësishme për SHBA, Biden cakton anëtarët e Kabinetit Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden ka në plan të caktojë anëtarët e parë të kabinetit të tij të martën, tha një pr
"Shifrat më të larta nga sa raporton Ministria", Rama i kthehet ashpër Bashës Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratave të kreut të PD, Lulzim Basha se shifrat e të vdekurve nga Covid
"Vdekjet nga Covid dy herë më të larta", Manastirliu i përgjigjet akuzave Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për mediat në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia e koronavi