999 rezultate për

arsyeja

Konferenca urgjente e PDK-së, kjo është arsyeja Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do të mbajë sot konferencë për media, raporton GazetaBlic. Sipas njoftimit, konfer
Ka disa gra dhe harem me balerina, jeta e mbretit më të urryer në botë (FOTO LAJM) Populli i Tajlandës është mjaft i zemëruar me mbretin e tij, Maga Vajiralongkorn. Prestigjiozja britanike “Daily Mail
Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
Salihi flet për gjendjen e Kombëtares: Reja nuk bën eksperimente, kjo është arsyeja pse nuk shënojmë Hamdi Salihi, asistenti i Edi Rejas në pankinën e përfaqësues shqiptare të futbollit, insiston se pavarësisht ndryshimev
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Nuk ka lidhje me shëndetin? Kryemadhi: Arsyeja e vërtetë pse vendosi maskat me detyrim "A e dini ju pse ka vendosur maska ai? Sepse të njëjtët njerëz i çon në takime edhe në Tiranë, edhe në Durrës dhe u vë m
Kryeministrja e Finlandës largohet nga Samiti i BE-së, arsyeja Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, është larguar nga Samiti i liderëve të Bashkimit Evropian, pasi mësoi se një lig
Fifi përballet me Stresin: Pse the se kemi qenë të lidhur? Stresi u përball mbrëmjen e djeshme jo vetëm me sfida të sikletshme, por edhe me këngëtaren e spektaklit, Fifin. Dy a
“Maviosje misterioze?”, 7 probleme të heshtura janë arsyeja e nxirjeve Çfarë duhet të bëni nëse keni mavijosje në lëkurën tuaj pa asnjë arsye? Pse ndodh kjo dhe a duhet të shqetësoheni? Në
Nuk bëni gjumë të rehatshëm? Ja arsyeja pse ndodh Kur ditës së lodhshme i vjen fundi, dëshira për t’u strukur në krevatin e ngrohtë është e pamposhtur. Por ka raste kur k
9 veprimet pa kuptim që i bëjmë pa u menduar çdo ditë (FOTO LAJM) Pasi të ketë mësuar diçka një herë, truri i një njeriu rrallë dyshon tek njohuritë dhe vepron ashtu si është mësuar.
Arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Shumë prej nesh, sapo marrin faturën apo kuponin e fusim menjëherë në xhep. Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezu
Arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
"Kemi marrë nga 7 mijë euro në dasma",sherr mes këngëtarëve shqiptarë (FOOT LAJM) Një përplasje virtuale ka ndodhur mes këngëtarit Shkëlzen Jetishit-Xenit dhe Labinot Rexha. Ky i fundit në një interv
Arsyeja e mundimshme e Lamela, kishte 2 atlete të ndryshme përballë Chelsea (VIDEO) Erik Lamela ishte heroi i Tottenhamit në përballjen ndaj Chelseat në Carabao Cup. The Blues kaluan në epërsi me anë t
Dy arsyet pse Aubameyang refuzoi Barcelonën Pierre-Emerick-Aubameyang para pak javësh e rinovoi kontratën e tij me Arsenalin. Ai nënshkroi edhe për tre vitet e a
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City Mbrojtësi 23-vjeçar Ruben Diaz arriti akordin për transferimin tek Mançester Sitit për shifrën e 64 milionë paund, teksa
Nuk ka takim mes Hotit dhe Vuçiçit, arsyeja Bashkimi Evropian ka konfirmuar se nuk do të mbahet takimi i nivelit të lartë që ishte parashikuar midis kryeministrit t
Alcantara refuzon të prek tabelën e famshme në Anfield, kjo është arsyeja Thiago Alcantara së fundi ka kompletuar transferimin te Liverpool, dhe menjëherë ka fituar dashurinë dhe respektin e tif