999 rezultate për

arsenali

Emery i vendosur: Kualifikimin në Champions e kemi në dorë ne Unai Emery këmbëngul se ambiciet e Arsenalit për të përfunduar në top katërshe në Premierligë janë në duart e tyre, me g
Wenger: Një ditë Patrick Viera do të drejtojë Arsenalin Arsene Wenger ka pasur lidhje të veçantë me francezin Patrick Vieira. Ky i fundit i takoj gjeneratës së artë të londi
Arsenali provokon Napolin, poston foton e serialit Gamorra (FOTO LAJM) Kualifikimi i Arsenal-it në gjysmëfinalet e Europa League pas fitores 1-0 të marrë në "San Paolo" falë një goli të Lacaz
Shkëlqen futbolli anglez, Arsenali dhe Chelsea kualifikohen në Europa League Dominimi i skuadrave të Premier Leagues po vazhdon edhe në Europa League. Dy skuadrat londineze ajo e Chelseas dhe Ar
Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
Napoli synon përmbysjen e madhe ndaj Arsenalit Europa League-s luan aktin e fundit të fazës çerekfinale dhe, siç dihet, pas ndeshjeve të para shumë pranë kualifikimit
Ancelotti beson te përmbysja ndaj Arsenalit: Me zemër mund tia dalim Carlo Ancelotti beson te përmbysja e madhe. Trajneri i Napolit është besimplotë se skuadra e tij mund tia dalë ndaj Arse
Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "
E papritur, Arsenali nxjerr në shitje Granit Xhakën Lajme të papritura rreth Granit Xhakës po vijnë sot nga Anglia. Mediet britanike raportojnë se skuadra e Arsenal po e
Thirrje raciste ndaj Koulibaly, Arsenali shpall në kërkim tifozin Në mediat sociale është publikuar një video kundër mbrojtësit të Napolit Koulibaly duke e quajtur atë "zezak", dhe Arse
Ancelotti optimist: Në shtëpinë tonë e përmbysim Arsenalin Arsenal fitoi me rezultatin 2-0 përballë Napolit në ndeshjen e parë të çerekfinaleve të Europa Leagues. Megjithëse pë
E bujshme, Interi kërkon Granit Xhakën Granit Xhaka kërkohet nga Interi. Është ky lajmi që zbulojnë mediat italiane teksa Drejtori Sportiv i Interit Piero Ausi
Arsenali triumfon ndaj Napolit të Hysajt (VIDEO) Arsenali hodhi në hap të sigurtë drejt gjysmëfinalve të Europa League teksa mposhti në ndeshjen e parë 2-0 italianët e N
Ancelotti: Po luajtëm kështu ndaj Arsenalit, na presin telashe të mëdha Vetëm barazim për Napolin, 1-1 kundër Genoa, në sfidën e radhës së Serie A. Carlo Ancelotti, i intervistuar nga “Sky Spo
Arsenali pa Xhakën mposhtet nga Everton (VIDEO) Arsenali ka dalë e humbur nga ndeshja me Evertonin, me rezultatin 1-0. "Topçinjtë" e Londrës, nuk kanë mundur të dalin m
Emery merr vendimin për të ardhmen e Ozil te Arsenali Unai Emery nuk ka ndërmend të lejojë Ozil të largohet nga Arsenali në fund të sezonit: "Mesut është duke punuar dhe d
Arsenal fiton dhe ngjitet në vendin e tretë, United zbret në zonën e Europa League (VIDEO) Arsenali ka rrëmbyer pikët e plota në Emirates, duke e mposhtur 2-0 Newcastle Unitedin për të rrëmbyer pozitën e tretë n
Blerja më e re e Juventusit kalon në avantazh Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në "Emirates". Ishte Aaron Ramsey, ai
Ky është arsenali i armëve që iu gjet 3 vjet më parë vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Dy vëllezër Astrit dhe Brahim Bilali u ekzekutuan sot në lagjen Kiras të Shkodrës. Në një kërkim të thjeshtë rezulto
Ozil tradhëton Arsenal, drejt Tottenham (VIDEO) E ardhmja e Mesut Ozil do të jetë sërish premier League edhe në rast se gjermani largohet nga Arsenali. Sipas të përdits