Prokurorët zbarkojnë në Kuvend për arrestimin e Saimir Tahirit
999 rezultate për

arsenal

Frank Lampard flet për humbjen e Arsenalit dhe lojtarin e Watford, Troy Deeney Isha i habitur nga Troy Deeney duke folur kaq hapur për mangësitë e Arsenalit, por jo nga ajo që tha në të vërteetë ish-
Lojtari i Watford "KUNG FU" në ndeshjen kundër Arsenalit Watford fitoi dje kundër Arsenalit të Arsene Wenger me shifrat 2-1 në "Vicarage Road" me një përmbysje rezultati. Pa
Legjenda e Arsenalit: Ozil të zhduket që në janar Ish-kapiteni dhe legjenda e Arsenalit, Martin Keown po kërkon që ylli gjerman, Mesut Ozil të shitet në janar pasi nuk po
Watford fiton në fund, Arsenal tronditet rëndë nga kjo huumbje (VIDEO) Watford ka fitur ndaj Arsenalit me shifrat 2-1 në "Vicarage Road". Arsenal e mbyllte me fitore pjesën e parë me goli
Trump po shqyrton licencën për televizionin NBC Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, hapi mundësinë e shqyrtimit të licencës mediatike për televizionin NBC
Wenger e pranon që Sanchez dhe Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar Arsene Wenger thotë se Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar. Dyshja janë në vitin e fundi
Derbi Madoninës luftë për sulmuesin francez Raportet në Itali thonë se Interi dhe Juventusi kanë ndarë mendjen për Olivier Giroudin e Arsenalit. Francezi ka dësh
Arsenal armësh e kokainë, kapet “i forti”i Shijakut Policia ka vënë në pranga një 34-vjeçar ditën e djeshme në Durrës. Policia bën me dije se i riu ishte shpallur në kë
Gjendet arsenal ushtarak në Hanin e Elezit (FOTO LAJM) Policia e Kosovës ka konfiskuar një sasi të madhe të armëve në Han të Elezit. Sipas komunikatës së Policisë për rajonin
Tohir flet për transferimin e Ozilit Kreu i Interit, Erick Thohir, thotë se klubi është duke i shqyrtuar shënjestrat për afatin kalimtar të janarit. Emri
Inter në janar do të fokusohet për merkato tek Arsenal, por jo vetëm për Ozilin Calciomercato.it shkruan se Arsenal janë të interesuar ta shesin Walcott në dimër. Kontrata e tij nuk skadon deri në vit
Abramovich nuk ka durim: Sanchezin e dëshiron që në janar Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, ka dhënë dritën e gjelbër për transferimin e sulmuesin e Arsenalit, Alexis Sanche
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
Lacazzete ka një premtim për tifozët e Arsenalit: Do u sjell një yll tjetër këtu Alexandre Lacazette ka thënë se do t’i kërkojë shokut të tij te Kombëtarja e Francës, Antoine Griezmann, të bashkohet me
Mediat botërore po flasin për të, shqiptari habit me emrat që u ka vënë fëmijëve Astrit Dervishaj një tifoz i flaktë i “Arsenal” ka vendosur që djalin e tij të sapoardhur në jetë, ta quajë Arsenal, për
Arsenali feston 21-vjetorin me Wenger me fitore Arsene Wenger e festoi 21-vjetorin e emërimit në stolin e Arsenalit me fitoren 2-0 përballë Brighton dhe me një gol të s
Arsenal - Brighton notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka fituar ndaj Brightonit me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e shtatë të Ligës Premier. Topçin
Arsenali negocion rinovimin me Wilshere Mes shumë ofertave në verë ai qëndroi për t’i bindur të gjithë te Arsenali dhe për Jack Wilshere kjo sfidë u fitua ndërs
Ançelotti shumë shpejt mund të zërë vendin e Wengerit Carlo Ancelotti nuk do të kthehet në kampionatin elitar italian deri në vitin 2020. Italiani është trajneri i lirë pasi
"Goal.com" shkruan për babain shqiptar të Arsenalit (FOTO LAJM) Një fans i Arsenalit nga Kosova, e ka emëruar djalin e tij të porsalindur Arsenal, pasi ka dashuri të madhe për klubin l