999 rezultate për

arrestohet

Qarkullonte lart e poshtë me pistoletë, arrestohet 25 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25 vjeçar i cili qarkullonte me pistoletë. Gjatë arrestimit u sekuestrua një arm
Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 19-vjeçari Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Sekuestrohen 22 doza lëndë narkotike Ca
Vidhet Lamborghini 250 mijë euro në Tiranë, arrestohet 38 vjeçari nga Elbasani Policia ka finalizuar operacionin “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të mjeteve
Dhunoi nënën dhe kërcënoi për vdekje të vëllain, arrestohet 41 vjeçari në Librazhd Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 41 vjeçar i cili në gjendje të dehur dhunoi nënën dhe kërcënoi me thikë të vl
Sekuestrohen 55 kg kanabis në portin e Durrësit, arrestohet 35 vjeçari (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Gjatë operacionit është ar
I dënuar për pengmarrje, arrestohet i shumëkërkuari i Lazaratit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar ditën e sotme Bako Buzherin, nga Lazarati i shpallur në kërkim si një nga anëtarët
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Punonjësi i hotelit përdhunon minorenen, arrestohet shqiptari në Korfuz Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz
Arrestohet 61-vjeçari i shpallur në kërkim, pjesë e grupit që shkaktuan 18 mln euro evazion fiskal Policia e shtetit ka vënë në pranga 61-vjeçarin Robert Shabani i cili ishte pjesë e një grupi që kryen rreth 18 milion
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar
Trafikonin drogë, arrestohet çifti shqiptar në Itali Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin h
Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vi
Tentuan të grabisnin kasafortën e biznesmenit në banesën e tij, arrestohet njëri prej autorëve Tre persona kanë tentuar të vjedhin kasafortën në banesën e një biznesmeni në Himarë, i cili ka një pikë supermarketi.
Tentoi të hynte në Britani nga Itali me dokumenta greke false, arrestohet 34-vjeçari shqiptar Ndalohet në zyrën e Policisë Kufitare të Riminit një shtetas shqiptar i cili me dokumente greke false, tentonte të hynte
EMRI/ Arrestohet personi që rrahu "Gani Gërminë" Arrestohet personi që rrahu gazetarin Visar Dërmaku, i njohur në publik si Gani Gërmia. Policia bën me dije se ngjar
700 kg kanabis, arrestohet në Greqi i riu nga Shqipëria Një 28-vjeçar me origjinë nga Shqipëria është arrestuar nga policia vendase në Folorina, pasi ishte shpallur në kërkim n
Tregtonte pije kontrabandë, arrestohet pronari i lokalit në Korçë Policia e Korcës ka arrestuar një 64 vjeçar i cili tregtonte mallra kontrabandë brenda lokalit të tij. Arrestimi i ti
Dhunoi bashkëshorten dhe të birin, arrestohet 50 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 50 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë kundrejt bashkëshortes dhe të birit. Në konfl
EMRI/ Përplasi për vdekje 51 vjeçaren e plagosi 3 të tjerë në Lushnje, arrestohet i riu Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh