999 rezultate për

arrestimi

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Baton Haxhiut në Kosovë "Baton Haxhiu edhe mund të arrestohet bazuar në këtë akuzë, edhe pse publikimet nuk janë bërë në territor të Kosovës por
Arrestimi i gjyqtares Enkeleda Hoxha, Lala: Nuk ka qenë e vetme! "Ka dyshime për një grup të organizuar që funksiononte si i tillë pra. Edhe me burgjet dyshohet se ka bashkëpunim..."
Arrestimi i Solomon, zbulohet e dashura shqiptare që u dhunua nga ish-sulmuesi i Partizanit (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i Partizanit, Theofilius Solomon, është në telashe të mëdha me drejtësinë shqiptare. 25- vjeçari u arrestua
"Edhe në kohë të Enverit çohej një shishe verë": Pas arrestimit të Tires dhe Priftit, Murrizi ironizon Piperon Nga foltorja e Kuvendit, deputeti Myslim Murrizi ka ironizuar arrestimet e fundit të mjekut Edvin Prifti si dhe të gjyqt
3 javë luftë me COVID-19, kirurgia rikthehet në sallë dhe thumbon për arrestimin e Priftit Pas një lufte të gjatë me COVID-19, kirurgia e njohur Lida Shosha është rikthyer në sallë e operacionit. Me anë të n
Prapaskena pas arrestimit të Edvin Priftit: Pranga pas sherrit me drejtorin?! Ishte një seancë e vështirë ajo e sotmja për prokurorët e SPAK pasi duhej të mbronin akuzën e tyre fillimisht për korrup
Rama flet për arrestimin e gjyqtares: Një monstër! Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit virtual me qytetarët ka folur edhe për arrestimin e bujshëm të gjyqtares Enkelej
SPAK nis "luftën" pak para zgjedhjeve, paralajmërohet operacioni që mund të arrestojë politikanë Pas operacionit të djeshëm në Krujë, kanë filluar paralajmërime të tjera për luftën e SPAK. Gazetari LisI Myrta ka d
Balla mesazh të koduar Bashës e Kryemadhit pas arrestimit të gjyqtares: Boll u takuat skutave! "Dua t’i them Lulit dhe Monikës mjaft takoheni skutave me ish-gjyqtarë e ish-prokurorë. Nuk ka asnje&#
Arrestimi i gjyqtares në Krujë, reagon Yuri Kim Ditën e sotme u arrestua gjyqtarja Enkeleda Hoxha, për korrupsion. Rreth këtij vendimi ka reaguar ambasadorja amerika
KLGJ reagon pas arrestimit të Enkeleda Hoxhës Këshilli i Lartë Gjyqësor ka reaguar pas arrestimit të gjykatëses së Krujës, Enkeleda Hoxha. Këshilli i Lartë Gjyqëso
I radhës për t'u liruar, kush është i dënuari që u bë "sebep" për arrestimin e gjyqtares Hoxha Ditën e sotme gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha u arrestua pas urdhrit të SPAK. Mësohet se gjyqtarja kishte planifikuar
"A merresh me drogë", Shpat Kasapi i përgjigjet ndjkësit pas lajmit të arrestimit (FOTO LAJM) Muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ishte pre e disa lajmeve që qarkulluan në lidhje me një arrestim
Plas sherri në Kuçovë: Plagoset rëndë një person, në pranga 21-vjeçari "Arrestimi i tij u bë pasi, për motive të dobëta, e ka goditur me mjet prerës (thikë) në trup duke i shkaktuar plagë të
Kanabis dhe lotari, policia bën kërdinë në Tiranë 5 persona janë arrestuar nga policia e Tiranës për shkak se akuzohen për organizim të lotarive të palejuara, drejtim mje
Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
Ky shtet kërkon arrestimin e Donald Trump Irani ka kërkuar nga organizata ndërkombëtare e policisë për të arrestuar Trumpin dhe 48 zyrtarë të tjerë amerikanë të i
Arratia i zgjati pak, del fotoja pas arrestimit të autorit të vrasjes së dyfishtë 59-vjeçari Përparim Ademi ditën e fundit të vitit i mori jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj duke tronditur gj
Qëlluan drejt një automjeti, detaje nga arrestimi i dy të rinjve në Lezhë Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me arrestimin e dy të rinjve, Redion Hysa dhe Sokol Hysa, për të cilët policia