999 rezultate për

arrest

"Zhdëpi" në dru kunatën, arrestohet 48 vjeçari Një 48-vjeçar është arrestuaar nga policia e Krujës, i cili akuzohet për dhunë në familje. Në pranga u vu shtetasi me
Arrestohen 13 shqiptarë në Spanjë, akuzat për trafiqe Policia spanjolle ka shkatërruar një grup trafikantësh shqiptarë të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.
1kg kokainë dhe mijëra euro me vete, arrestohet shqiptari në Itali Një 35 vjeçar është arrestuar nga policia italiane rreth një muaj pas arrestimit të dy vëllezërve po shqiptar, me të cil
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Parandalohet tragjedia, arrestohet burri që kërcënonte me vrasje gruan Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar atë çka mund të përfundonte në një tragjedi të vërtetë familjare. Një 46-
E kishin kthyer lokalin në fole droge, arrestohet pronari dhe kamarieri Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Në lokalin e tij gëlonin lojërat e fatit, arrestohet pronari Vijojnë kontrollet në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të v
7 të arrestuar e mbi 600 të gjobitur, vijon ndëshkimi i qytetarëve që thyejnë rregullat anti-Covid Policia e Shtetit ka ndëshuar edhe sot të gjithë ata qytetarë që kanë shkelur masat anti-Covid. Gjatë kontrolleve në
Kërcënoi me jetë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë Një 41-vjeçar është arresuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Sipas policisë, i arrestuari shk
Fshehu drogën në lavatriçe, kush është gruaja që u arrestua sot në Lezhë Të tjera detaje zbardhen nga operacioni i koduar “Stacioni”, ku u sekuestruan rreth 1.2 kg lëndë narkotike e dyshuar kok
Abuzoi s*ksualisht me vajzën e mitur, arrestohet 21 vjeçari Një 21 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur. I riu, M.
Merr fund ëndrra angleze, arrestohen 69 shqiptarë që tentuan të kalonin kufirin me anije peshkimi Policia britanike ka arrestuar 69 emigrantë shqiptarë të cilët tentuan të futeshin ilegalisht në Angli, përmes një anije
Avokati i Thaçit: Kërkesa për arrestim ka redaktime të çuditshme David Hooper, avokat i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka ritheksuar se do të synojë që ta mundësojë lirimin me
Futën drogën në kovën e djathit, policia arreston 4 persona në Shkodër Policia kë vënë në pranga katër persona në Shkodër, pas një operacioni policor ku u goditën dy raste të prodhimit dhe sh
Arrestohet 33-vjeçari në Durrës, iu gjet arsenal armësh Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person të cilit iu gjetën në mjetin që drejtonte një armë zjarri, eksploziv dhe
Arrestohet në Kavajë 36 vjeçari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane 36-vjeçari, Ardian Rrugeja (Driza) është arrestuar nga ana e Policisë së Kavajës, pasi ishte shpallur në kërkim nga Ital
Lojëra fati në celular, arrestohet 46 vjeçari Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi pas një kontrolli kryer nga efektivët, është kapur në ambiente