999 rezultate për

arrat

Dy shqiptarë arratisen nga burgu grek, kështu u zbulua se mungonin Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Kasandrës në Greqi. Njëri prej shqiptarëve kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.
Grabiti bankën në Greqi, shqiptari arrestohet pas 7 viteve në arrati Një i kërkuar prej 7 vitesh nga policia greke, bie në pranga teksa kryen një tjetër krim në vendin fqinj. Shqiptari 3
Vrau gruan, milioneri arrestohet pas 4 viteve në arrati Peter Chadwick u arrestua në Meksikë dhe është ekstraduar në SHBA. Një milioner me origjinë britanike, i dyshuar për
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
U kap duke u arratisur, shqiptari befason me justifikimin Një shqiptar ishte lënë në arrest shtëpie nga gjykata e Bolonjas, por sot është kapur në tentativë për tu larguar nga ve
U frymëzua nga Admir Muratajn, kreu i mafias tenton arratisjen me këtë mënyrë të padëgjuar (FOTO LAJM) “Kreu i një bande braziliane u përpoq të shpëtonte nga burgu duke u veshur si vajza e tij, kur ajo e vizitoi atë pas hek
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Grabiste pika lojërash fati i armatosur dhe i maskuar, e pëson keq 30-vjeçari shqiptar Një shqiptar 30-vjeçar u arrestua nga policie greke në Gerakas në Atikën Verilindore, pasi akuzohet për grabitje të vazh
Këtë herë me destinacion luksoz, Luana "arratiset me Krenarin për pushime (FOTO LAJM) Këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e këngës “Yalla Habibi”, një këngë që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e f
23-vjeçari shqiptar arratiset nga burgu në mënyrë të pabesueshme Një shqiptar 23 vjeçar i cili ishte ndaluar për grabitjen e një apartamenti, ka mundur të kalojë hekurat e qelisë ku mba
I riu shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu Një i ri shqiptar, i cili ishte arrestuar në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi, ja ka dalë të arratiset nga dhoma e n
Përfundon "aventura" e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu grek Përfundon aventura e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu i Cassandra në Halkidhiki.
DETAJE/ Ishin dënuar me burgim të përjetshëm, shqiptarët arratisen pa i kuptuar askush Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu grek i Kassandrës në Halkidiki. Sipas mediave greke, të dy shqiptarët ishin të
Arratisen nga burgu grek 2 shqiptarë të dënuar për vrasje Dy të dënuar shqiptarë janë arratisur burgu grek. Ngjarja ka ndodhur 48 orë më parë në burgun Kassandra në Halkidiki.
Arbana Osmani "arratiset" në Turqi, kë quan familje moderatorja (FOTO LAJM) Pushimet për moderatoren e njohur Arbana Osmani, mesa duket nuk kanë të mbaruar. Pas pushimeve në Spanjë me stafin e
Historia rrënqethëse, si u arratisën tre vëllezërit nga Srebrenica Hasan Hasanoviç e mban mend mirë se si dhe vëllezërit e tij nisën udhëtimin e tmerrshëm nga Srebrenica për t’iu arratisu
Grabiti dyqanin dhe u arratis, arrestohet shqiptari Pasditen e djeshme në datën 9 korrik 2019, rreth orës 16:30 një alarm për grabitje u lëshua në një biznes në Via Pisana
I pajisur me granata dhe pistoletë, policia arreston në Pogradec të arratisurin nga burgjet Greke Një i arratisur nga burgjet e Greqisë është arrestuar nga njësia operacionale e përgjithshme e policisë së Shtetit. I
44 vjet nga arratisja me varkë e familjes Fezollari, që sfidoi Enver Hoxhën dhe tronditi Pogradecin (VIDEO) E çfarë nuk u tha në Pogradec, mëngjesin e 3 korrikut të vitit të largët 1975 për arratisjen e bujshme të familjes Fezol
Tenton të arratiset, i riu për pak sa nuk bie nga tavani (VIDEO) Matty Walsh, 25-vjeç, nga Britania e Madhe, kishte shkuar në një aheng së bashku me disa shokë, kur në një moment dëgjua