999 rezultate për

armir

Pjestar i "Bajrajve", ndryshon masa e sigurisë për Grimën Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leh
Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht
Lirohet nga burgu ish-trajneri i Kombëtares së Femrave Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar nga masa ‘arrest me burg’ ish-portierin e Vllaznisë dhe ish trajnerin e
Gjykata lë në burg Armir Grimën dhe Fabjol Rexhepin Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima dhe portieri i i Besëlidhjes, Fabjol Rexhepin janë lënë në burg nga Gjykat
Arrestimi i Grimës, FSHF: Besojmë në pafajësinë e tij Policia e shtetit gjatë një operacioni, te koduar "Oazi" ka arrestuar 11 persona që bënin pjesë në grupin e Bajrajve të
Mposhtet nga Skocia, Shqipëria e mbyll me humbje fazën kualifikuese të Botërorit Shqipëria e Femrave luajti ndeshjen e fundit kualifikuese në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, ndaj Skocisë, ndeshje
Divorcohet gazetari Armir Shkurti, ish-gruaja martohet me ish-zv/ministrin Gazetari Armir Shkurti dhe bashkëshortja e tij Jeta Toçila janë divorcuar duke i dhënë fund martesës së tyre disavjeçare
Arrestohet 36-vjeçari në Kukës, kërcënoi me hanxhar të riun Policia e Kukësit ka vënë në pranga dy persona pasi janë konfliktuar me njëri tjetrin. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Dy fjalë nga Armir Shkurti për ish kolegen: Do ta kisha vrarë, por s'jemi nga ata burra… Pas denoncimit në emisionin investigativ "Stop" për ushtrimin e dhunës ndaj një fëmije 3 vjeçar nga Anjeza Shabani, vëme
Kapet në Tiranë i dënuari për drogë Shërbimet e Komisariatit të policisë nr. 1 në Tiranë, bënë të mundur kapjen e një shtetasi të shpallur në kërkim ndërkom
Humbje për Abrashin dhe Lilën Freiburg dhe Armir Abrashi vazhdojnë rënien e lirë në kampionat teksa kanë pësuar një tjetër humbje. Këtë rradhë ata jan
Rrahmani sërish në formacionin e javës në Kroaci Armir Rrahmani vazhdon të zhvillojë ndeshje shumë të mira në Kroaci. Mbrojtësi shqiptar që aktivizohet tek RNK Split sh