999 rezultate për

armine

Të fiksuara me veshjet e Arminës? Blogerja ka një super lajm (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më me stil të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Po bën xhiron e botës, kush është vajza që sfiloi për Gucci-n dhe u bullizua (FOTO LAJM) Armine Harutynyan nuk është një modele profesioniste, por ka marrë pjesë në shfaqjet e Gucci. Ajo është 23 vjeç, me o
Me jaht luksoz dhe vilë 2 mijë euro nata, brenda pushimeve të Arminës e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë shijuar këto ditë pushime luksoze mes Sarandës e Korfuzit. Të shtunën ata u
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM) Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen. Ai mbush 40 vjeç dhe partnerja e tij Armina përmes një postimi në Instastory, t
Tashmë janë të rritur, si është marrëdhënia e Arminës me fëmijët e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Shkëlzen Berisha rrallë poston foto personale, por së fundmi pas shumë kohësh ka postuar një foto të veçantë. Themi të v
Pas sherrit të bujshëm me Shkëlzen Berishën, Rezarta Shkurta puth dhe përqafon Arminën (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë konfliktin që nisin në rrjetet sociale mes Shkëlzen Berishës dhe Rezarta Shkurtës. Gjithçka nis
Mos e "krruanin" me Arminën për Zenin, kështu e pësoi ndjekësja që e bëri (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Blogerja gjithashtu është mjaft e komentuar
Ky është urimi i Arminës për ditëlindjen e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga blogger-et e modës më të ndjekura në ‘Instagram’, shkruan Albeu.com Ajo herë pas here pu
Shkëlzeni feston ditëlindjen, kjo është surpriza e Arminës për të (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet. Ata shpesh herë janë bërë kryefja
E fiksuar pas të zezës, çfarë po ndodh me Arminën? (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes për jetesën luksoze dhe udhëtimet në të gjithë botën
Fejesa e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit, detajet e festës (FOTO+VIDEO) Vjeshta nuk është vetëm një stinë romantike, stinë e historive të bukura të dashurisë apo stina e gjetheve të verdha. Ku
“Dashuri vrastare”, historia e dhimbshme e 28 vjeçares së dhunuar dhe vrarë nga burri Stefania Formicola ishte vetëm 28 vjeçe kur u vra nga burri i saj në Napoli. Stefania Formicola ishte një vajzë e gëz
Shkëlzen Berisha pjesë e rrjetit social, e pushton me fotot me Arminën Rrjetet sociale tashmë prej kohësh janë bërë pjesë e pandarë e jetës sonë dhe duket se kësaj manie nuk i shpëtojnë dot a
Nëse Shkëlzen Berisha nuk qan teksa sheh Arminën nuse, nuk ka fare dasmë Armina Mevlani e tregoi dje se si pëlqeu fare princesha e re Meghanpor dicka e ka lënë pa fjalë. Blogerja e njohur nu
Kush e ka mërzitur Arminën?! (FOTO LAJM) Armina Mevlani shquhet si njëra ndër blogeret më të suksesshme në Shqipëri, gjersa prej vitesh është në lidhje me djalin
Propozimi i Shkëlzenit për Arminën ishte si në ëndrra: Dita më e bukur e jetës Armina Mevlani ka marrë një propozim shumë romantik pikërisht në liqenin e Como-s në Itali. Prej vitesh, Armina dhe S
Ditë zie për Arminën, humb njeriun më të dashur (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeminist
Shkëlzen Berisha më i dashuruar se kurrë me Arminën (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie. Sot
Oriola Marashi ngre këmbët, por komenti Arminës ju lë pa fjalë (FOTO LAJM) Shtalartë, misterioze dhe shumë vizionare për të ardhmen. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me poza