999 rezultate për

armina

Kushton 4 mijë euro, cili ishte mesazhi i fustanit të Armina Mevlanit Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
Shkëlqeu në fejesë, por sa kushton fustani me lule i Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
U fejua me Shkëlzen Berishën në një festë intime, reagon Armina Fejesa e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës bëri jo pak bujë ditën e sotme. Në rrjetet sociale qarkulluan shumë sh
Fejesa e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit, detajet e festës (FOTO+VIDEO) Vjeshta nuk është vetëm një stinë romantike, stinë e historive të bukura të dashurisë apo stina e gjetheve të verdha. Ku
Fejojnë djalin e tyre, si është veshur Berisha dhe zonja e tij (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të përfolur të shoëbizz-it shqiptar. Pas disa vitesh lidhje,
Fejohet me Shkëlzenin në një ceremoni private, si është veshur Armina (FOTO LAJM) Historia e tyre e dashurisë është bërë publike në 2014, ndërsa sot ata kanë "lidhur besën" me fejesë. Bëhet fjalë pë
Shkëlzeni dhe Armina martohen nesër, ceremonia mbahet në Shqipëri Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe tashmë duket se dita e zyrtarizimit të lidhjes së tyre ës
Vishet provokuese edhe për në punë, Armina trullos fansat me fotot në zyrë Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d
Propozimi i martesës në Paris që bëri Armina Mevlanin të shpërthejë në lot Armina Mevlani ndodhet në Paris, pasi po merr pjesë në Javën e Modës. Por mesa duket, blogerja shqiptare nuk ndodhet vet
Armina ia plas të qarës përpara 1 milionë ndjekësve të saj në “Instagram” Armina Mevlani ndodhet në Paris, pasi po merr pjesë në Javën e Modës. Por mesa duket, blogerja shqiptare nuk ndodhet vet
“Bëj qejf me lekët tona”, Armina kapet me komentuesit Armina Mevlani tashmë prej kohësh është vënë në qendër të vmendjes për jetesën luksoze dhe udhëtimet në të gjithë botën.
Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Armina Mevlani tregon pasionin e saj të fshehtë: Më ndryshoi jetën Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Armina dhe Shkëlzeni qenkan martuar në fshehtësi? Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha mbeten një nga çiftet më të pëlqyer e për të cilët publiku ka gjithnjë interes të di
Armina Mevlani nuk kursehet, ka dy fjalë për Lori Hoxhën Edhe pse pak njerëz e dinë në fakt mes Lori Hoxhës dhe Armina Mevlanit ka një marrëdhënie shumë të mirë. Vajzat i kom
Shkëlzen Berisha poston foto me fëmijët, kështu reagon Armina (FOTO LAJM) Si rrallë herë Shkëlzen Berisha ka postuar foto më fëmijët e tij. Në një foto të postuar në profilin e tij në Instagr
Armina Mevlani tregon për herë të parë zakonin e trashëguar nga i ati Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d
Djali i Sali Berishës nxjerr foto të nxehtë me Armina Mevlanin (FOTO LAJM) Në kulmin e pasionit dhe dashurisë, çifti më i përfolur i publikut ka befasuar me këto pamje. Armina Mevlani dhe Shkë
A do t'ia falte tradhtinë Shkëlzenit? Armina përgjigjet pa filtra Armina Mevlani ka folur si kurrë më parë në lidhje me marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha falë aplik
Ku i ke bërë buzët? Armina jep përgjigjen që nuk pritej (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d