999 rezultate për

armero

Rikthehet në Serie A futbollisti që e rrahu gruaja Pablo Armero është rikthyer sëish në Serie A, por këtë herë me skuadrën e Udineses. Pasi la Milanin në 2014, Almero shko
Bashkëshortja e rreh ish lojtarin e Milanit me shkop bejsbolli Ish lojtari i Milanit dhe Udinezes, Paolo Armero, ka kaluar një mbrëmje horrori, pas kënaqësisë që po kalonte me dy pros
Zyrtare / Pablo Armero te Flamengo Tani është zyrtare. Pablo Armero do të përshëndetet me Milanin dhe do të shkojë në Brazil te Flamengo. Lajmi është dhënë
Milan, 4 largime që në janar (FOTO LAJM) Kura e Pippo Inzaghit po i bën mirë Milanit por jo të gjithë futbollistët bëjnë pjesë në planet e tij. Nga Mexes te Pazz
Lopez dhe Armero kalojnë testet mjekësore Diego Lopez dhe Pablo Armero janë zyrtarisht futbollistë të Milanit. Spanjolli dhe kolumbiani kanë kaluar me sukses test
Milan, Armero: Vij në një skuadër të madhe Pablo Armero është në Milano për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas të firmosë me Milani. Futbollisti kolumbian ka dh
Arrihet akordi, Armero te Milan Siç raporton Sky Sport, Milan ka gjetur akordin me Udinesen për transferimin e kolumbianit Pablo Armero. Futbollisti i k
Milan: Armero dhe një portier (FOTO LAJM) Vijon puna për merkaton e Milanit. Sipas "La Gazzetta dello Sport", skuadra kuqezi po punon për përforcimin e krahut të
Si pritet të jetë Milani i ri i Seedorf (FOTO LAJM) Duket se Milani po i'a plotëson dëshirat e teknikut të ri Clarence Seedorf. Pas afrimeve të Adil Rami, Keisuke Honda, Mi
Gati goditja e rradhës, Armero pranë Milanit Pablo Armero është shumë pranë Milanit. Pasi kanë siguruar Adel Taarabt, drejtuesit kuqezinj janë hedhur në sulm për të
Armero-Constant, dështon sërish tratativa U duk se çdo gjë po merrte drejtimin pozitiv drejt kryerjes së marrveshjes, por sërisht Kevin Constant ka thënë "jo". Bë
Shokët e kombëtares trembin për vdekje Armeron (VIDEO) Në pritje të ndeshjeve miqësore me kombëtaren, mbrojtësi i krahut të majtë te Napoli Pablo Armero ka qënë viktimë e një
Napoli, balet dhe rap për Armeron (VIDEO) Atmosfera te Napoli duket se është shumë e mirë dhe këtë e vërteton edhe mesfushori kolumbian Pablo Armero. Ish futbolli
Juventus pranë Kolarov Nuk ka rënë akoma pista e një tratative të mundshme mes Aleksander Kolarov dhe Juventusit. Për serbin njëkohësisht dhe i
Armero pranë Juventus Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", tratativat mes Juventus dhe Udinese për Pablo Armero kanë hyrë në fazën finale. Futb