999 rezultate për

armend

Armend Zemaj paralajmëron përkeqësim të situatës me koronavirus Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka theksuar se Kosova është duke e menaxhuar mirë situatën me Covid-19. Ai th
Kërkohet shkarkimi i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj Dhoma e Farmacistëve të Kosovës ka reaguar sot ashpër pas vendimit për shfuqizim të udhëzimit për rregullimin e çmimeve
Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Armend Dallku, trajneri që i kishte munguar Prishtinës FC Prishtina në vitet e fundit nuk ishte rehatuar me trajnerë, ani pse në krye të skuadrës bardhekaltër erdhën emra të m
Armend Dallku shpërthen ndaj Mirel Josës: Prishtina ka probleme në aspektin fizik Prishtina ka fituar duelin e mbetur të javës së 2-të në Superligë. Në takimin e sotëm Prishtina fitoi me rezultatin 2
Lamtumirë flokë, Armend Rexhepagiqi duket si njeri tjetër me flokë të shkurtër (FOTO LAJM) Herën e fundit që e kemi parë Armend Rexhepagiqin me flokë të shkurtrae shkruanim ende vitin me një 1-sh përpara sepse b
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
Me parmendë në krahë, pamjet tragjike të çiftit duke punuar tokën në kushte primitive (VIDEO) Ndërkohë që kryeministri Rama ka vizituar ditën e djeshme Elbasanin në turin “Bashkia që duam” për të folur për sukseset
Habit këngëtari i njohur shqiptar: Nuk e njoh Elvana Gjatën (VIDEO) Armend Rexhepagiqi prej kohësh është tërhequr nga tregu muzikor, por u rikthye sërish në provimin e albumit të ri të kën
Bushi i rrëmben Kosovës një lojtar, falë Armend Dallkut Atmosfera mes Kombetares Shqiptare dhe asaj Kosovare është e paqtë. Të paktën lojtarët zgjedhin me dëshirë me kë kombët
Shqiptarët bëjnë picën më të veçantë, mahnitën zvicerjanët (FOTO LAJM) Pjetri dhe Armendi, nuk jetojnë në Itali, në vendin i cili njihet për pizza, por në Zvicër. Ata kanë bërë një kthesë në
Momenti kur babai i policit Armend Trena shpërthen në lot (FOTO LAJM) Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Armend Trena trupi i të cilit u gjend para dy ditësh, u varros dje në fshatin Begracë t
Mbahet ceremonia e varrimit të policit Armend Trena Ka filluar ceremonia e varrimit të policit Armend Trena, trupit i së cilit u gjet dje pas më shumë se një javë kërkimesh
Detaje nga varrimi i policit Trupi i Armend Trenës do të varroset sot në fshatin Begracë të Kaçanikut. Familja Trena ka bërë të ditur se varrimi i
Detaje për autopsinë e trupit të Armend Trenës, flet Arsim Gërxhaliu Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu ka thënë se pas marrjes së trupit të Armend Trenës do të njo
Gjendet trupi i pajetë i policit Armend Trena Pasditen e sotme rreth orës 15 e 40 njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së, Policisë së Kosovës dhe AME-së (Agjencisë së K
Vështirësohen kërkimet për policin e dytë në Lepenc, rritet niveli i ujit Operacioni për kërkimin e policit të zhdukur mbrëmjen e 28 prillit, Armend Trena po vështirësohet së fundmi si pasojë e
Kasumit i ndalohet kërkimi për policët e zhdukur Njësitet e shpëtim-kërkimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës, Policisë si dhe shumë qytetarë të tjerë sot pritet të nis
Shfaqet kantautori i njohur Armend Rexhepagiq (FOTO LAJM) Autori i shumë hiteve që vazhdojnë të dëgjohen edhe në ditët e sotit, Armend Rexhepagiqi, e që një kohë të gjatë është l
Vëllai i Armend Zemajt bëhet ambasador në Gjermani Hashim Thaçi kishte graduar vëllain e Armend Zemajt, Astritin në vitin 2016 në pozitën e Zëvendësambsadorit në Ambasadën