999 rezultate për

armando

Napoli "shkatërron" Fiorentinën në "Diego Armando Maradona Stadium" (VIDEO) Napoli e ka deklasuar Fiorentinën me rezultat të thellë në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Napoli ka deklasuar
Vrau Armando Baboçin dhe plagosi të birin, policia arreston 25 vjeçarin Policia ka arrestuar një 25-vjeçar, i identifikuar si E.Gj., pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së Armando Baboçit (G
Jo vetëm koronavirus në 2020, tifozët në lot për humbjen e tre legjendave (FOTO LAJM) Pak persona do e mbajnë mend për mirë vitin 2020. Shpërthimi i pandemisë Covid-19 shkaktoi shumë të vdekur dhe ndryshoi
Zbulohet letra e Maradonës: Çfarë duhet të bëni me trupin tim pas vdekjes? Zbulohet letra e legjendës argjentinase, Diego Armando Maradona, në të cilën shpreh dëshirën e tij ludhur me vendin e va
Ja ku po përgatitet Argjentina të vendosë figurën e Maradonës Grupi i shumicës në senatin e Argjentinës propozoi dje që kartëmonedhat e ligjshme prej 1000 pesos (rreth 110 euro me k
Broja, futbollisti që po bën jehonë jo vetëm në Holandë por edhe në Itali Armando Broja po bën jehonë në mediat e huaja, falë paraqitjeve të zhvilluara me skuadrën e Viteshes në holandë, por edh
Broja rikthehet te goli, Vitesse fiton dhe i "ngjitet" Ajax-it (VIDEO) Një javë më parë humbi një rast flagrant me portën e boshatisur, por Armando Broja u konfirmua sërish titullar nga trajn
Publikohet një rezultat paraprak i shkaqeve që çuan në vdekjen e Maradonës Në Argjentinë tani është paraqitur një raport paraprak në lidhje me vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona. Ish f
KF Laçi ndan rrugët me trajnerin Armando Cungu Klubi Futbollistik Laçi, ka ndarë rrugët me trajnetin e tyre Armando Cunga pas rezultateve negative që ka pasur klubi në
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
"Dora e Zotit u kthye tek Zoti!", Rama reagon pas vdekjes së Maradonës (FOTO LAJM) Bota e futbollit është në zi pas ndarjes së papritur nga jeta e Diego Armando Maradona. “La Mano de Dios, Dora e Zo
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg
Futbolli në zi, ndërron jetë Diego Armando Maradona Një lajm i trishtë për botën e futbollit. Një nga futbollistët më të mirë në histori të këtij sporti, Diego Armando Mara
"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
Super Armando Broja, përmbys rezultatin për Vitesse (VIDEO) Armando Broja është duke kaluar një moment shumë pozitiv në Holandë. Gjigandi shqiptar ka arritur të shënojë edhe në nde
Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit, i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vend
Risi dhe rikthime, Reja bën publike listën e Kombëtares (FOTO LAJM) Shqipëria është gati për Nations League. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja pritet të mbërrijnë në Shqipëri dhe të nisin
Sadiku rikthehet në kombëtare dhe zbulon të ardhmen Armando Sadiku është në pritje të gjejë ekipin e ri. 25 Mars 2019 Andorra-Shqipëri 0-3, hera e fundit që Armando Sadi
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di