999 rezultate për

armĂ

2 gola për 10 minuta, Interi "likujdon" Parmën (VIDEO) Interi ka shënuar dy gola brenda 10 minutash ndaj Parmës. Për skuadrën e Contes realizoi dy herë Sanchez./albeu.com/
Formacionet zyrtare, Parma-Inter Në orën 20:45 në Stadio Ennio Tardini luhet sfida mes Parmës dhe Interit. Skuadra e Contes kërkon fitoren për të mba
E papritur, Peleshi njofton shkrirjen e forcave elitë të ushtrisë, ngrihet njësia speciale e re Regjimenti i Operacioneve Speciale është prezantuar si struktura më e re dhe më elitare e Forcave të Armatosura të Repub
Daja i 18 vjeçarit që humbi jetën në malin Marmagna: Kush ka rënë aty, nuk ka shpëtuar (FOTO LAJM) 18 vjeçari shqiptar, Marinel Senka humbi jetën më 28 shkurt në një ekspeditë në malin Marmagna në Itali. Në udhëtim i
Parma sfidon Interin, trajneri i verdhebluve shpreson te një "dhuratë" nga zikaltrit Parma-s së tij i duhen pikë dhe kundërshtari i së enjtes në Tardini është më i keq i mundshëm në këtë moment. “Ne duh
Parma kundërshtari i radhës, Conte: Kujdes, duhet të jemi më cinikë I freskët nga 5 fitore radhazi, që i sollën kreun e renditjes, Interi nuk mund t’ia lejojë vetes shpërqendrimin në sfidë
Përfundojnë hetimet: Klodian Rashën u vra me dashje, arma nuk i përket të ndjerit Prokuroria ka përfunduar hetimet për vrasjen e Klodian Rashës, nga ana e efektivit të policisë. Akuza e re që rëndon
Meta zbulon pse ktheu ligjin e Forcave të Armatosura në Kuvend: Ushtar me 9-vjeçare! Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta riktheu në Kuvend ligjin "Për karrierën ushtarake në FA". Sipas presidenti ky li
Meta rikthen një tjetër ligj të rëndësishëm në Kuvend: Nxit ide të gabuara! Presidenti Ilir Meta ka kthyer njw tjetwr ligj nw Kuvend. Kwsaj herw ka rikthyer mbrapsht ligjin për karrierën në For
Jo vetëm Tirana! Ky qark ka shifra alarmante të COVID-19 (FOTO LAJM) Për shkak të popullsisë, duket sikur Tirana është një ndër qarqet me problematike në vend për COVID-19, por në fakt nuk
Vdekja e minatorit në Bulqizë: Arrestohet armatori, procedohet një tjetër Policia ka arrestuar një person teksa ka proceduar një tjetër për vdekjen e minatorit Fiqiri Karaj në Bulqizë. Mësohe
Shifrat alarmante në vend: Shtrëngohen masat, fundjava në karantinë totale Ritmet e frikshme të COVID-19 po detyrojnë ekspertët të shtrëngojnë masat anti covid në vend. Komiteti Teknik i Ekspe
Kërcet arma në Durrës, plagoset një person Një plagosje ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur. Mësohet
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Situata alarmante në Patos, 8 mësues dhe drejtoresha rezultojnë pozitiv me COVID-19 Situata e COVID-19 në qytetin e Patosit duket alarmante. Vetëm sot kanë rezultuar pozitiv 8 mësues dhe drejtoresha e
Dyshohet se e vrau një shqiptar, detaje nga ekzekutimi i biznesmenit Armando Beqiri (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i shqiptarit Armando Beqiri në Islandë. Dyshohet se 7 ditë më parë Beqiri
Ekzekutimi i Armando Beqirit, mediat e huaja: E vrau një shqiptar Vrasja e shqiptarit Armando Beqiri vazhdon të shkaktojë zhurmë në Islandë. Armando Beqirin, 7 ditë më parë në Islandë
Urdhri i Farmacistëve apel MSH: Nuk mund të talleni me ne, jemi në planin prioritar të vaksinimit Ministria e Shëndetësisë në përgjigjen kthyer Urdhrit të Farmacistëve, të cilët kërkonin përfshirjen e tyre në grupet pr
Ekzekutimi i Armando Beqirit me 5 plumba, arrestohet "bosi i drogës" dhe 6 të tjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 33 vjeçarit shqiptar Armando Beqiri në Reykjavík të Islandës. Mësohet se der
Detaje shokuese nga vdekja e Maradonës, i hidhnin ilaçe në birrë që të flinte natën Publikohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase të futbollit Diego Armando Maradona. Hetimi që po k