999 rezultate për

arjan

Interpoli kap kriminelin e Fierit, eliminoi 1 person dhe tentoi të 2-tin brenda ditës Skuadra e ekstradimeve në policinë e Londrës i ka dhënë fund fshehjes 24 vjeçare të një shqiptari. Top Channel ka mës
Akuzat e Ramës kundër prokurorit Arjan Ndoja, reagon KLP Akuzat e Ramës dhe Braçes kundër prokurorit Arjan Ndoja për vendimin ndaj ish-drejtorit të Kadastrës, reagon KLP. "Në
Rama e akuzoi për lidhje me grupet kriminale, KLP nis hetimet për Arjan Ndojin Menjëherë pas denoncimit të Edi Ramës për prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj, KLP do të shqyrtojë nëse prokurori Arjan Nd
PD: Për cilën bandë punon prokurori Ndoja që keni frikë t'i përmendni dhe emrin Partia Demokratike ka vijuar akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë pas kërcënimeve për prokurorin Arj
"Më duket si histori e dikujt tjetër", si u duk Marjana Cmeta pasi prokuroria kërkoi 35 vite burg Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Cmetën, e cila akuzohet se helmoi vjehrrën më 30 prill
Kërkohen 35 vite burg për nusen që helmoi vjehrrën Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Cmetën, e cila akuzohet se vrau vjehrrën e saj përmes
Helmoi vjehrrën, me sa vite burg do dënohet Marjana Cmeta Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Cmetën, 23-vjeçaren e cila helmoi vjehrrën më 30 prill
Sherri nisi për 1 vajzë, zbardhet dëshmia e 35 vjeçarit që vrau me sëpatë babain Ditën e djeshme, Arjan Shahaj vrau me sëpatë babin e tij 77 vjeçar në fshatin Shalës në Memaliaj. Pas krimit, ai tentoi
Ishte nisur me furgon drejt Tiranës, si u arrestua 35 vjeçari pasi vrau babain më sëpatë 35 vjeçari Arjan Shahaj, është arrestuar nga policia pak pasi vrau me sëpatë të babain e tij, paraditen e sotme në fshat
Armiq të Altin Dardhës: Krimet e tmerrshme të bandës së Byniamin Hajros që u ekstradua dje Wshtë ekstraduar nga Gjermania Byniamin Hajro, njëri prej pjestarëve të bandave të tmerrshme të Beratit. Hajro akuzohet
E arrestuar për helmimin e vjerrës, zbardhet dëshmia e çuditshme e nuses: Gjatë rrëfimit te hoxha kam qenë në gjumë Për rreth 1 orë, Marjana Çmeta, në dukje e qetë, dha versionin e saj për vrasjen e vjehrrës, Lirije Lami, duke mohuar au
Arjan Çani bën një parashikim të frikshëm për shqiptarët Sipas gazetarit Arian Çani, duke marrë parasysh krizën aktuale në Shqipëri nuk do të ketë ndonjëherë zgjidhje. Gjatë
Arjan Çani nuk e rruan mjekrën Ditën e sotme në hapje të emisionit ‘Zonë e Lirë’, moderator Arjan Çani ka treguar se si ‘gjermoni’ të lë pa ujë dhe pa
Televizionin Shtetëror i Maqedonisë "në telashe", Revizioni zbardh shkeljet Qeveria ka diskutuar swrisht mbi raportin e Revizionit për parregullsitë në punën e Radiotelevizionit të Maqedonisë. Kjo
Zyrtari kosovar i arrestuar në Serbi ka qenë pjesë e UÇK-së Është arrestuar Marjan Gjoka në Serbi, ai është punëtor i Administratës Tatimore. Kësaj radhe është Marjan Gjoka, të
Do vras magjistaren! Del dëshmia tronditëse për helmimin e vjehrrës nga nusja në Tiranës Marjana Ccmeta është paraqitur dje në gjykatë në lidhje me akuzën e vrasjes së vjehrrës së saj një vit më parë duke e he
Ish-badigardi i Topallit merr postin e rëndsishëm Një emër tjetër, ardhur nga PD, ngjitet në pozicionet më të larta të administratës. Marjan Laca, i cili që në kohën e
Hija e dyshimit për të riun që qëlloi veten (FOTO LAJM) Babai i të riut që u vetëvra dy ditë më parë në Klos, e ka pasur të vështirë të pranojë ngjarjen, duke hedhur dyshime se
"Karagjoz, mashtrues" Pse plasi sherri mes Kokëdhimës dhe analistit në emision (VIDEO) Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed
"I çmendur! I sëmurë!" Plas sherri ne emision mes Koço Kokëdhimës dhe analistit Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed