999 rezultate për

ariu

Ndodh edhe kjo! Gruaja shkon në tualet, ariu e kafshon në të pasme Një ngjarje trgji-komike ka ndodhur në Jug-lindje të Alaskës ku një grua u sulmua nga një ari teksa kishte hyrë në tuale
Alisson apo Karius? Braziliani gabon sërish rëndë ndaj Licesterit (VIDEO) Liverpool është duke kaluar një krizë rezultatesh në kampionat. Prej shumë kohësh "the reds" nuk gjendeshin në këto pozi
La pas dy fëmijë, kush është bariu që u gjet i pajetë në bregdetin e Kavajës Një trup i pajetë është gjetur ditën e djeshme në bregun e detit në Kavajë. Mësohet se trupi i pajetë i përket një ba
Tërmete të njëpasnjëshme godasin Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut është goditur nga një sërë tërmetesh përgjatë 24 orëve të fundit. Epiqendra e tërmeteve ka qenë në
Bariu rezultoi pozitiv me Covid-19, kryebashkiaku e ndihmon duke ruajtur delet Një histori e jashtëzakonshme solidariteti vjen nga Italia. Gaspare Giacalone është kryebashkiaku i Petrosino, një qytet
Ndërron jetë në moshën 36-vjeçare ish futbollisti i Leeds dhe Rangers Ish-mbrojtësi i Hearts, Leeds United dhe Rangers, Marius Zaliukas, ka ndërruar jetë në moshën 36 vjeçare shkaku i një së
Luani, ariu dhe tigri që jetojnë si një familje (FOTO LAJM) Njerëzit nuk janë të vetmit që kanë nevojë për familje. Luanët, tigrat dhe arinjtë kanë stile të ndryshme kur bëhet f
Eurodeputetët paralajmërojnë Ramën për dëbimin e gylenistëve: Nuk bëhet tregti me jetët e njerëzve Eurodeputetët Ramona Strugariu dhe Vlad Botoș kanë shpjeguar edhe njëherë qëndrimin e tyre në lidhje me ekstradimet
Peshku që jeton më gjatë në akuarium, arsyeja do t'iu habisë Peshqit renditen si kafshët më të preferuara për tu mbajtur në shtëpi, sidomos peshku i kuq ose i njohur ndryshe me emri
TETOVË/ Qentë i shpëtuan jetën nga ariu (VIDEO) Gafurri jeton në këto bjeshkë gjatë gjithë jetës dhe jo rrallë herë është ndeshur me arinj e ujqër, por deri para dy dit
​Kapet serish ariu më i kërkuar në Evropë Një ari i egër nga Alpet italiane, me nofkën “Papillon” është kapur për herë të tretë, ka njoftuar qeveria provinciale e
Çokollata mariuane brenda kovës me bulmet, kapet në flagrancë treshja e rrezikshme Policia e Portit në Durrës ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, për veprën penale "Trafikim i lëndëve narkotike kryer në
Po ruante bagëtitë në mal, bariu humb jetën poshtë gurëve Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Ka
Kthjellime e vranësira, cilat janë surprizat e motit për sot Sipas MeteoAlb: Mot kryesisht i kthjellët do dominojë në ultësirën perëndimore, por vranësira të shpeshta paraqiten zona
Karius tenton të pamundurën, sfidon Alisson për portën e Liverpoolit Portieri i Liverpool, Loris Karius nuk e ka ndërmend të dorëzohet që ta rimarr pozitën e startuesit te klubi anglez.
Bën një jetë bariu, por kjo është paga e çmendur që kërkon Cavani për të firmosur me një skuadër Kosit barin dhe bën shëtitje në kalë, por jo për këtë arsye ka hequr dorë nga karriera e tij si bomber. I larguar moment
Koha perfekte për fustane, çfarë duhet të dini nëse vendosni të bëni solar Vera është sezona e fustaneve të hollë e të shkurtë e që gjithnjë duken bukur në kontrast me lëkurën e nxirë. Që të jeni
Sorkadhja dhe ariu zbresin kaq shumë pranë fshatit në Bulqizë (VIDEO) Një banor nga Zerqani i Bulqizës ka filmuar pranë një kullote një sorkadhe dhe një ari kaf. Ata shihen në kullotë teksa
Momente tensioni, ariu i murrmë shfaqet papritur pas fëmijës (VIDEO) Një moment paniku është filmuar në Itali, teksa një familje italiane kishte shkuar për piknik në mal. Në video është
Shikoni si 12 vjeçari i shpëton ariut që nisi ta ndiqte në pyll (VIDEO) Në disa pamje të frikshme ishte regjistruar së fundmi momenti kur një 12-vjeçar pati një takim disi tepër të afërt me nj