999 rezultate për

arilena

Alketa Vejsiu flet për fituesen e festivalit të RTSH: Është një histori e errët (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka folur edhe për zhurmën që mori shpallja fituese e Festivalit të RTSH të këngëtares
Arilena Ara merr mijëra vota, deri tani e para në sondazhe Arilena Ara pas suksesit në festivalin e RTSH-së, sukses që i garantoi edhe pjesëmarrjen në Eurovizion 2020, sipas sonda
Kënga do të jetë ndryshe në Eurovision, Arilena Ara po punon me fitues të "Grammy" (VIDEO) Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision dhe do të këndojë në natën e dytë gjysmëfinale që do të mbahet në
Nuk e meritoi fitoren? Reagimi emocionues i ndërkombëtarëve për këngën e Arilenës (VIDEO) Festivali i RTSH-së hasi në shumë polemika pas përfundimit! Publiku u nda në dy pjesë dhe të shumtë ishin ata që mend
Astrologu i famshëm i bën thirrje Arilenës: Kujdes do të të bëhet një intrigë! "Do i bëhët një intrigë asaj dhe nuk do marrë atë që do meritojë për shkak të kësaj intrige..." Astrologu shqiptar Jo
Parashikimi i astrologut: Arilena Arës do i bëhët një intrigë në Eurovizion (VIDEO) Astrologu shqiptar Jofiel Koçi, i ftuar në emisionin “ThumbON” në ka folur edhe për pjesëmarrjen e Arilena Arës në Eurov
E bënë "kurban" pse mbështeti Arilenën, reagon Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Fituesja e “Festivalit të RTSH-së” një vit më parë, Jonida Maliqi, i dorëzoi këtë vit trofeun e fitores Arilena Arës, e
Pas fitores, Arilena e "djeg" ndërrimin e viteve me të dashurin në Los Angeles (FOTO&VIDEO) Pasi fitoi vendin e parë në Festivalin e RTSH-së, Arilena Ara është larguar nga Shqipëria. Pavarësisht polemikave që rre
Paskuintat e Festivalit: Arilena dhe Elvana me dhoma private, këngëtarët e tjerë si turmë në korridor I zhgënjyer nga Festivali i Këngës në RTSH duket se ka mbetur edhe këngëtari i njohur Gena, i cili preku finale më këngë
Elvana, Arilena, palo Festivali dhe "kurbani" Jonida Një video qarkulloi ditën e djeshme në rrjet ku dukej këngëtarja Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime.
Nuk lanë gjë pa thënë, si po e shijon Arilena Ara fitoren e Festivalit (FOTO LAJM) Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2020 me këngën fituese në "Festivalin e 58 te Këngës". Ky triu
Debati i pashuar për "Elvana-Arilena", Lori Hoxha zbulon publikisht të preferuarën e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel dhe fashionistja, Lori Hoxha ka reaguar gjithashtu pas përfundimit të "Festivalit të Këngës
Fitore plot polemika, reagon Arilena Ara: Kam qarë...(VIDEO) Festivali i RTSH rifitoi vëmendjen e shqiptarëve pas shumë viteve me pjesmarrjen e disa këngëtarëve shumë të njohur shqi
Nuk u dëgjua! Çfarë tha Elvana Gjata menjëherë pas festivalit Këngëtarja Elvana Gjata u shpall fituese e çmimit të dytë të “Festivalit të RTSH-së”, ndërsa çmimin e parë e rrëmbeu Ari
"Lufta e Ftohtë" sapo nisi, Arilena Ara bën gjestin e paritur ndaj Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Deklarata e Alketa Vejsiut, nën postin e moderatores së Festivalit të RTSH-së, ku i kërkonte ndjesë publike Elvanës se v
"Iu rrëmbye" fitorja, reagon Elvana Gjata: Arilena, nuk është faji yt! Këngëtarja Elvana Gjata, favoritja kryesore për cmimin e parë në Festivalin e Këngës në RTSH, mori vëndin e dytë ndërkoh
Lindin armiqësi të reja? Arilena “sherr” me Elvana Gjatën dhe Alketa Vejsiun Arilena Ara u shpall fituese e festivalit të 58-të të Këngës në RTSH. Elvana Gjata në profilin zyrtar ka heshtur, pas
Fansat nisin peticion kundër Arilena Arës: Shqipëria zgjodhi fituese Elvanën (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e 58-të të RTSH-së ishte shumë e kontestuar nga publiku. Shumë prej tyre kanë shpër
Dyshimet, a u manipulua çmimi i fituesit të festivalit? Një ditë pas shpalljes së fituesit po ngrihen dyshimet e para për manipulimin e rezultatit të Festivalit te 58-te te Ken
"A ta dha dorën Elvana Gjata?", Arilena Ara ka dy fjalë për kolegen pas fitores (VIDEO) Pak pasi rrëmbeu kupën e çmimit të parë të Festivalit të Këngës, Arilena Ara iu përgjigj disa pyetjeve kureshtare nga ga