999 rezultate për

arijanet

"Hajde gëzuar për Kombëtaren", skandali i portierit kosovar (FOTO LAJM) Portieri Arijanet Muriq nuk ia ka aspak idenë se ku ndodhet dhe nuk ia di vlerën fanellës së Kosovës. Dardanët po ka
Zyrtare: Arijanet Muric firmos me ekipin e njohur spanjoll Arijanet Muric është portieri i Gironas, ku shkon si huazim nga Manchester City. Muric ka bërë karrierë edhe tek NAC
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Arijanet Muric shkëlqen sërish, Guardiola blidon portën Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka luajtur ndeshjen më të rëndësishme deri tani në karrierë për klube me Manchester Cityn
FIFA jep lejen për Arijanet Muriq që t’i bashkohet Kosovës Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka dhënë leje që portieri i Manchester City, Arijanet Muric, të mbrojë ngjyrat e pë