999 rezultate për

arifi

E mbani mend Sulon e "Lulëkuqet mbi mure"? Shihni si duket sot (FOTO LAJM) Media të ndryshme kanë sjellë në vëmendje një nga filmat më emocionues “Lulëkuqet mbi mure” dhe veçanërisht protagonisti
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
Ja sa është numri i të infektuarve në komunat rurale të Tetovës (VIDEO) Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi ka njoftuar se në këtë komunë janë identifikuar edhe 5 burime të ri të infeks
Kurti: Do të bisedojë me Bislimin për t’i ndihmuar Preshevën e Bujanocin Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, thotë se ka shprehur gatishmërinë që t’i ndihmojë ekonomikisht komunën e Preshevës
COVID 19/ Spitali Klinik i Tetovës përgatitt 400 shtretër Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi, thotë se pas paraqitjes së rastit të parë dhe më pas rritjes së numrit të të
Rrëfimi i Atdhe Arifit: Këto ëndrra kishte Astrit Dehari (VIDEO) Aktivisti i Vetëvendosjes, Atdhe Arifi, në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini ka rrëfyer për
"Curri" lirohet nga paraburgimi Ismet Osmani, i njohur si “Curri” është liruar nga paraburgimi. Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe avokati i tij
Gjilanasit i plasi goma në rrugën e Kombit: Kosovarët e injoruan, por polici i Shqipërisë i pagoi edhe kostot Adnan Arifi, nga Gjilani, derisa ishte duke kaluar në rrugën e Kombit së bashku me familjen e tij, i kishte plasur goma
Kjo është skarifica që bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim (VIDEO) I ftuar në emisionin e humorit "Xing me Ermalin" do të jetë reperi i njohur Getoar Selimi. Pas 4 vitesh mungesë në sken
Arifi tregon nëse do të hiqet taksa ndaj Serbisë për shkak të presioneve Presionet ndërkombëtare për heqjen e taksës 100 për qind ndaj mallrave nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina nuk e kanë zm
Avni Arifi bëhet ambasador Presidenti Hashim Thaçi e ka dekretuar Avni Arifin ambasador në Emiratet e Bashkuara Arabe. Më 31 janar, presidenti T
Arifi përgenjështron lajmet se SHBA ka kërcënuar Kosovën Avni Arifi, shef i stafit të kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mohuar se këshilltari i presidentit Trump, i ka dhënë ul
Teuta Arifi, e gatshme për të kandiduar për presidente Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në intervistë për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për mundësinë e
Konfirmon Arifi: Nuk e heqim taksën ndaj Serbisë Shefi i kabinetit të kryeministrit Ramush Haradinaj, Avni Arifi, i cili ishte edhe prezent në takimin e thirrur nga amba
Teuta Arifi suprizon foshnjën e parë që lindi në Tetovë Foshnja e parë e lindur për vitin 2019 në Tetovë është djalë, i cili është emëruar Anik. Ai ka lindur në orën 00:45 m
Kryekomunari i Preshevës i përvishet Thaçit: Jemi më lojtar se ti Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi ka folur rreth idesë së Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi se do të ke
Letra sekrete e Cooperit për trazira, Kryetari i Preshevës s’përjashton kryengritje Trazirat e paralajmëruara nga ish-Lehtësuesi i dialogut Kosovë-Serbi, Robert Cooper nuk po i përjashton as Kryetari i Pr
Arifi: Ai që bën lojë me Preshevën, nuk na njeh mirë Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, ka thënë se është momenti i fundit që edhe njëherë të tematizohet kërkesa e shqip
Kryetari i Preshevës ka një mallkim për politikanët Kreu i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ishte i ftuar në Top Show për të folur mbi ndryshimin e kufijve, tezën e Th
Arifi flet bukur për Asociacionin, të shohim si do të veprojnë në praktikë Avni Arifi, këshilltari politik i kryeministrit Ramush Haradinaj thotë se Kosova ka marrë obligim ndërkombëtarë për krij