999 rezultate për

arifaj

COVID-19 i merr jetën ish-kryebashkiakut të Pukës Ish-kryetari i bashkisë së Pukës nga radhët e Partisë Demokratike, ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Bëhet fjalë për
Aksidenti fatal në Gjermani: Të rinjtë nga Deçani po shkonin në shkollë Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën sot tragjikisht në Gjermani. Ata u goditën nga treni, nga ku nuk arritën t’u mbije
Zbulohet identiteti i dy punonjësve që humbën jetën në minierën e Artanës Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Mini
Rita Ora e vë në siklet zyrtarin e presidencës Pyetja e një gazetareje ka vënë në siklet zyrtarin e presidencës së Kosovës, Ardian Arifaj. Gjatë konferencës për shtyp
Arrestohet aktivisti i VV-së, Flamur Arifaj Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se Policia e Kosovës ka arrestuar aktivistin Flamur Arifaj në Aeroportin e Prishtinës,
Trondit këshilltari i Thaçit: Qeveria serbe po kujdeset për titujt e gazetave në Serbi (FOTO LAJM) Këshilltari i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë Serbia po "kujdeset" për titujt e gazetave serbe, pasi disa
Arifaj: Thaçi nuk ka frikë nga Specialja Këshilltari i presidentit të sapozgjedhur kosovar Hashim Thaçi, Ardian Arifaj ka thënë se Hashim Thaçi nuk ka frikë nga
Ja njerëzit që do të punojnë me Hashim Thaçin Hashim Thaçi tashmë si president i Kosovës do të ketë pranë njerëz me të cilët ka bashkëpunuar edhe në të kaluarën. K
Këshilltari i Thaçit: Kosova nuk është në krizë Ardian Arifaj, këshilltari i zëvendëskryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur bindjen se mënyra më e mirë e k
Ministria e Thaçit "shpërblen" Kryetarin Legjendar (FOTO) Kryetari Legjendar i Partisë së Fortë, Visar Arifaj, ka fituar kontratë për të krijuar webfaqen e UNESCO-s. Ministria e
Pasurimi i fshehtë i politikanëve Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj, është i fortë edhe financiarisht. Biçikleta që kishte deklaruar si një nga dy
Familjarët do të vizitojnë nesër 23 kosovarët në burgun e Shutkës Ardian Arifaj, këshilltar i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi, bëri të d
Zyrtare: 23 kosovarë janë arrestuar për ngjarjen e Kumanovës Ardian Arifaj, këshilltar i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtë të Kosovës, Hashim Thaçi, bëri të di
23 Kosovo Albanians arrested for the event of Kumanovo Ardian Arifaj, adviser of the Deputy Prime Minister and Minister of Foreign Affairs of Kosovo, Hashim Thaci, said to Kal
Ardian Arifaj: Kosova dëshmoi se është shtet Sipas Ardian Arifajt ardhja e ministrave të Serbisë tashmë nuk është ngjarje historik, por konsiderohet si diçka normale
Partia e Fortë i përgjigjet Jakobsonit: Jemi kaps (VIDEO) Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj është shprehur se Jacobsoni nuk ka pse të çuditet se përse puna ka arritur der
Kryetari Legjendar: Ta çojmë vendimin e Gjykatës Kushtetuese në Gjykatë Kushtetuese Kryetari legjendar i Partisë së Fortë, Visar Arifaj ka dhënë një propozim mjaft interesant për vazhdimin e betejës mes b
Kryetari Legjendar: Ja si do të dalim nga ngërçi politik Në kohën kur të gjithë politikanët po mbajnë frymën pezull lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtetuese, kryetari legendar
Moda më e re nga partia e Thaçit, "selfie" me rreth dore Pas "selfieve" të famshme, kryeministri në largim Hashim Thaçi ka bërë "modë" diçka tjetër. Pjesëtarë të partisë së P
Padia e ish të dashurës, 16 muaj burg për ish futbollistin e Partizanit Gjykata e Tiranës vendos 16 muaj burg për një ish-futbollist të ekipit të Partizanit, i shpallur fajtor për akuzën e për