999 rezultate për

arianit

"Arianit Bytyqi vdiq duke e ndihmuar Gentritin" Ruzhdi Kurtishaj, pronar i kompanisë Sharr Travel, ka treguar në emisionin Frontal në T7 mënyrën se si ka ndodhur rasti
Mrika dhe Arianit Nikqi ia dalin të prekin "Majën e Botës" 16-vjeçarja nga Peja, Mrika Nikqi, bashkë me babanë e saj Arianitin, kanë arritur të ngjiten në “Kulmin e botës”. Ata ka
Prekëse, dhjetra njerëz shkruajnë emrin e Arianit në Brezovicë (FOTO LAJM) Dhjetëra njerëz janë mbledhur për të shkruar emrin “Arian” në Brezovicë, aty edhe ku humbi jetën dje zëvendësministri i
I jepet lamtumira e fundit Arianit, Nexhat Daci i mërzitur qëndron ulur (FOTO LAJM) Para pak minutash ka përfunduar ceremonia e varrimit të zëvëndësministrit të Diasporës, Arian Daci,i cili humbi jetën di
Dhimbje dhe lot, poetja prek me kujtimin e saj për Arianin Pas humbjes së jetës së Arian Dacit, e ka kujtuar edhe poetja, Naime Beqiraj. Ajo përmes një postimi në llogarinë e s
Flet ekipi i shpëtimit: Si e gjetëm trupin e pajetë të Arianit Zëvendësministri i Diasporës Arian Daci ka humbur jetën sot në Brezovicë nga një ortek i borës derisa ishte duke skijuar
Arianit Koci akreditohet nga Haga si avokat për Gjykatën Speciale Avokati Arianit Koci është akredituar nga Gjykata Speciale për të mbrojtur të akuzuarit që do të ndiqen nga kjo gjykatë.
Kokëfortë e inatçie, vajza i kërkon falje live bashkëshortit Kanë kaluar vetëm disa ditë nga festa e të dashurisë, por si duket Shën Valentini nuk ka shkuar siç duhet për protagonis
Nuk mundi ta shihte videon e vrasjes së të birit, babai i Arianit braktis sallën e gjyqit Për shkak se pas pak në sallën e Gjykatës do të transmetoheshin pamjet e kapura nga kamerat të momentit të vrasjes së dy
DETAJET/ Si rrodhi ngjarja që shkaktoi vrasjen e dy të rinjve në park 22 vjeçari Eron Agaj, dy ditë pasi ishte kthyer nga pushimet në Shqipëri, bashkë me shokun e tij katër vite më të rritur
Arianit Koci: Për Ramushin, për Kosovën, të gjithë në protestë Avokati Arianit Koci ka thënë se sulmi i Serbisë ndaj Ramush Haradinajt është edhe sulm ndaj Kosovës. Në një postim n
Arianit Koci: Serbia e ka halë në sy Haradinajn Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është liruar sot pasi u ndalua nga policia në Francë. Gjyk
Mesazhi emocionues i motrës së Arianitit, i vrarë dje në Prishtinë Vrasje e dy të rinjëve dje në Prishtinë ka prekur të gjithë shqiptarët. Motra e Arianitit, Fjolla Gashi, ka shkruar n
Ndërron jetë edhe Arianit Gashi Arianit Gashi gjithashtu nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të marra me armë zjarri sot në Parkun e Qytetit në Prishtin
Eco Guerrila-Ahmetit: Urojmë të mos jesh helmuar në Zhelinë (VIDEO) Eco Guerilla uroi Ali Ahmetin që mos të helmohet nga ajri i ndotur gjatë vizitës së tij në Zhelinë. Arianit Xhaferi ësht
Jep dorëheqje shefi i zyrës së informimit të kryeministrit Arianit Bytyçi Shefi i zyrës për informim të kryeministrit, ka dhënë dorëheqje nga pozita e tij sot. Këtë e ka bërë përmes një njof
Politika luftënxitëse e Gruevskit rrezikon Maqedoninë nga Arianit Xhaferi Këto ditë kur shqiptarët në Maqedoni po protestojnë kundër gjykimit me burg të përjetshëm për rast
Shkarkohet nënprefekti i Librazhdit Arianit Leka Nënprefekti i Librazhdit Arianit Leka është shkarkuar nga detyra. Vendin e tij e ka zënë kreu i degës së PD për Librazhd