999 rezultate për

ariana

Mariana Kondi tregon si e ngacmonte i shoqi në rini: Uaa çfarë sharre! Aktorja shumë e dashur për publikun, Mariana Kondi ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Gjat
Nuk është Ariana, Ermal Fejzullahu publikon foto me të "dashurën" e re (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një nga çiftet më të pëlqyera e të komentuar në mediat sociale. Ata janë të martuar pre
Thyen rekordin e Cristiano Ronaldos, çfarë "titulli" mban tani Ariana Grande (FOTO LAJM) Në fund të vitit 2018, Cristiano Ronaldo rezultoi personazhi më i ndjekur në rrjetin social Instagram. Ndërsa në fill
Mariana Kondi i zbulon një sekret intim Rudina Magjistarit: Lindja jote... (FOTO LAJM) Emisioni “Rudina” këtë javë nisi me aktoren, Mariana Kondi dhe mbesën e saj Azia. Mariana, është bërë gjyshe për herë të
3.7 milionë dollarë, brenda vilës përrallore të Ariana Grande (FOTO LAJM) Një super vilë që kushton rreth 14 milionë dollarë është ajo e këngëtares Ariana Grande, në SHBA. Artistja e ka blerë
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Në klipin e fundit, Ariana Grande konfirmon lidhjen e saj të re (VIDEO) Ditën e djeshme Ariana Grande dhe Justin Bieber publikuan bashkëpunimin e tyre “Stuck with you”. Klipi bëri pjesë shumë
Bashkëpunimi i shumëpritur, publikohet kënga e Justin Bieber dhe Ariana Grande (VIDEO) Prej kohësh ishte lajmëruar bashkëpunimi i dy prej këngëtarëve më të njohur dhe më të ndjekur të momentit, Justin Bieber
Ariana Fejzullahu viziton Italinë, vërshojnë komentet: Bëj analizat (FOTO LAJM) Përveç se një personazh mjaft e komentuar për shkak të famës që mori falë bashkëshortit, Ariana duket se është edhe mjaf
"Ju gënjen Ermali me sanduiça", Mariana Kondi i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve u dha premiera e shumëpritur e filmit “I Love Tropoja. Një ndër aktoret ishte
Paçi fatin e Ariana Fejzullahut, Ermali i bën dhuratën super luksoze (VIDEO) Tashmë fiksimi i Ermal Fejzullahut për makinat, ato luksozet, është i njohur për publikun. Por mesaduket këtë "huq" j
Fiksoi gjithë botën, kënga "7 Rings" e Ariana Grandes qenka e kopjuar? (VIDEO) “I want it, I got it” (E dua, e marr) është përshkrimi i famshëm që kemi parë të paktën një herë krahas fotos së një vaj
Tre princeshat e familjes! Ariana Fejzullahu ndan kartolinën më të bukur për 2020-ën (FOTO LAJM) Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, u bënë prindër për herë të ka
E bukur dhe joshëse, 19 vjeçarja shqiptare pjesë e videoklipit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Klaudia Kalia është një prej vajzave më të bukura që i është shtuar shoëbiziti shqiptar. E ftuar në "Ftesë në pesë",
"U zgjova me dhimbje!", Ariana Grande e sëmurë keq, shqetëson fansat (FOTO LAJM) Ariana Grande ka shqetësuar fansat sot pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë
Pak javë pasi u bënë prindër për herë të katërt, Ariana dhe Ermali nisin pushimet (FOTO LAJM) Më 25 shtator, Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt. Në jetë erdhi një vogëlushe të cilën at
Një bark të sheshtë si të Ariana Fejzullahut pas lindjes, kush nuk do e donte (FOTO LAJM) Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Ana në fillim të tetorit. Pas dy vajza
Nënë për herë të 4, Ariana Fejzullahu habit me daljen e fundit (FOTO LAJM) Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Ana. Pas dy vajzave të rritura tashmë
Ariana Fejzullahu poston kartolinën e parë të familjes me 6 anëtar dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Më 27 të shtatorit që lam pas çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Ermal dhe Ariana Fejzullahu u bënë prindër për
Ariana Fejzullahu kthehet në shtëpi, familjarët i bëjnë surprizën e bukur (FOTO LAJM) Para pak ditësh, bashkëshortja e Ermal Fejzullahu-t, Ariana solli në jetë fëmijën e tyre të katërt. Ata vendosën që vogë