999 rezultate për

arian

Manastirliu flet për variantin e ri të COVID-19: Vaksina e COVAX pritet në shkurt Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar këtë të hënë pikën e testimit të shpej
Varianti i ri i koronavirusit mbërrin edhe në Serbi, si është situata Varianti i ri i koronavirusit ka mbërritur edhe në Serbi. Kjo u bë e ditur nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, i c
A do jesh kandidat për deputet? Salianji: Nuk është ndonjë enigmë e madhe Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka qenë i ftuari i parë i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Sa
Europa nën ethet e variantit anglez të Covid, "gropë e zezë" në Ballkan, shifra tragjike në SHBA Bota është duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë me koronavirusin, ndërsa ai rishfaqet edhe në vende ku mendohet se
Gjermania paralajmëron mbylljen e kufijve me vendet fqinje Gjermanisë mbase do t’i duhet të mbyllë kufijtë me vendet fqinje, nëse ato nuk marrin masa për të frenuar përhapjen e ko
Varianti i ri i koronavirusit në Brazil: Çfarë dihet deri tani Një variant i ri i koronavirusit është identifikuar në Brazil, duke ngritur pikëpyetje nëse mund të shkaktojë sëmundje m
Saimiri e eliminoi, Ariana para se të ngjitej në skenë: Ta dijë mirë motra e tij (FOTO LAJM) Të hënën që lamë pas, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'. Ai u shpreh se mes tyre nuk ka më shumë se tërh
Variantet e reja të COVID-19, Britania e Madhe mbyll kufijtë për 1 muaj Britania e Madhe ka vendosur të mbyllë kufijtë për 1 muaj duke filluar nga e hëna. Lajmi është bërë i ditur nga kryemini
Mutacionet e COVID-19, OBSh mbledh me urgjencë Komitetin Variantet e reja të COVID-19 kanë vënë në alarm OBSH, e cila do të mbledhë sot Komitetin për të diskutuar mbi mutacionet
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", nuk ndalet Ariana: Nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Saimiri eliminoi mbrëmjen e djeshme nga "Love Story", Arianën, vajzën me të cilën pati një takim me skena romantike. Mir
Epidemiologu qetëson qytetarët: Nuk ka pse të frikësoheni nga varianti i ri i Covidit Epidemiologu, Ilir Alimehmeti, thotë se nuk ka asnjë arsye përse t’i trembemi mutacionit që ka pësuar koronavirusi i ri,
Arian Çani: Rama erdhi nga Greqia me 7 mijë vaksina Moderatori Arian Çani është shprehur në emisionin “zonë e Lirë” se ka informacione për pesë çështjet që ka biseduar krye
Nga ai anglez tek ai italian, kush janë të gjitha variantet e koronavirusit Në fillim të pandemisë, e quanim atë koronavirusi i Wuhanit, ndërsa sot kemi kaluar në shprehje të tilla si “variant ang
Nga ai anglez tek ai italian, ja kush janë të gjitha janë variantet e koronavirusit Në fillim të pandemisë, e quanim atë koronavirusi i Vuhanit, ndërsa sot kemi kaluar në shprehje të tilla si “variant ang
Puthje dhe prekje në dush, takimi intim i Saimirit dhe Arianës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" u transmetua takimi mes Saimirit dhe Arianës. Dyshja u takuan fillimisht në palestër,
A ka ardhur varianti i ri i koronavirusit në Shqipëri? Flet Tomini Shqipëria i pezulloi fluturimet me Britaninë, pasi u zbulua varianti i ri i koronavirusit. Por a ka ardhur në Shqipëri v
Dyshohet se ka mbërritur varianti britanik i Covid, Greqia bllokim të rreptë Qeveria greke njoftoi të shtunën një mbyllje njëjavore të të gjitha bizneseve me pakicë që u lejuan të hapeshin gjatë pu
Varianti i ri i COVID-19, shtetet forcojnë masat Shtetet në mbarë botën po ashpërsojnë masat kundër koronavirusit, teksa vaksinimi ka nisur në Evropë, Shtetet e Bashkuar
Një tjetër shtet shënon rast me variantin e ri të COVID-19 Mutacioni i ri i koronavirusit , i cili po përhapet me shpejtësi në Britani, është identifikuar për herë të parë në Viet
Varianti i ri i COVID-19 mbërrin edhe në SHBA, infektohet 20 vjeçari Rasti i parë i raportuar në Shtetet e Bashkuara i variantit të ri të COVID-19 që është parë në Britani, është zbuluar në