999 rezultate për

argjentinĂs

Shtohen dyshimet, pas babait edhe Messi blen shtëpi pranë zyrave të Interit Pak ditë më parë mediat italiane raportuan se babai i Lionel Messit, Jorge Messi ka blerë një apartment në rrugën Joe Vi
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
E ardhmja e Messit në dyshim? Flet Setien Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Episodi që krijoi polemika, si e fali arbitri Messin për karton të kuq (VIDEO) Leo Messi ishte protagonist i një episodi të dyshimtë në fitoren 1-0 të Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Argjentinas
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Patën "ftohje" që në momentet e para, Messi e Griezmann sherr në stërvitje Barcelona nuk po kalon një moment të mirë brenda dhe jashtë fushe. Së fundmi mësohet se Lionel Messi dhe Antoine Grie
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Paulo Dybala është ende duke u rikuperuar nga covid-19 Ylli i Juventus, Dybala, ishte një nga lojtarët që vuajti më së shumti nga Covid-19. Argjentinasi u përballë për disa
ZYRTARE/ Maradona rinovon kontratën me Gimnasian Diego Armando Maradona do të mbetet në krye të Gimnasias. Klubi argjentinas komunikoi rinovimin e kontratës së "El Pibe
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Dybala më në fund rikthehet në stërvitje me Juventusin (VIDEO) Pas vizitave mjekësore të kryera ditën e djeshme, erdhi dhe dita e rikthimit të Paolo Dybalas në qendrën stërvitore të J
Higuain te River Plate? Flet babai i sulmuesit argjentinas Gonzalo Higuain ende nuk ka fiksuar një datë për kthimin e tij në Itali. Nga përfaqësuesit e tij ka dalë informacioni se
Për herë të 4 pozitiv me koronavirus? Flet e fejuara e Dybala "Paulo Dybala nuk është përsëri pozitiv, ai vetëm duhet të presë. Duhet të bëjë testimet e fundit dhe të shohë se si do
Koronavirusi i "dashuruar" me Dybala, argjentinasi pozitiv edhe në testin e 4 Ylli argjentinas i Juventusi ka dal pozitiv me koronavis edhe në testin e 4 në javë pretendon programi spanjoll El Chiri
Babai i Gonzalo Higuain konfirmon të ardhmen e argjentinasit Zërat për një largim të Higuain nga Juventusi janë shtuar ndjeshëm kohët, kjo për shkak të interesit të madh që "zonja
Tre futbollistë argjentinas, prej një jave të bllokuar në aeroportin e Frankfurtit Tre lojtarë argjentinas të bllokuar në aeroport, pa pasur mundesi që të rikthehen në vendin e tyre. Duket si nje histori
Argjentinasit propozojnë rregulla të çuditshme për ndeshjet e futbollit gjatë COVID-19 Futbolli është pezulluar në pjesën më të madhe të botës shkaku i COVID-19. Shumica e lojtarëve të futbollit po kalojn
Lautaro drejt Barcelonës, argjentinasi refuzon kontratën e re nga Interi Lautaro Martinez ka refuzuar kontratën e re nga Interi, raporton e përditshmja katalanase Sport. Neroaxurët ishin të