999 rezultate për

arena

Zhbllokohen shifrat në "Samara Arena", shënon Kolarov (VIDEO) Janë zhbllokuar shifrat në "Samara Arena", ku Kolarov ka kaluar në epërsi skuadrën serbe. Ai ka arritur të shënoi n
Arena Kombëtare merr formë (VIDEO) FSHF me një video në kanalin e tyre zyrtarë në YouTube, ka bërë të njohur fazën e projektit të stadiumit “Arena Kombëtar
12 stadiumet e Botërorit nëpërmjet fotove (FOTO LAJM) Vetën katër ditë na ndajnë nga hapja e Botërorit me datë 14 qershor, kurse finalja 31 ditë më vonë. 12 stadiumet përr
Zbulohet fytyra e bukur që do të zëvendësojë Marina Vjollcën në Top Channel Që kur Marina la Procesin Sportiv për Klanin, Edi Manushi moderoi thuajse i vetëm. Ndonjëherë pati vajza në panel, p
Bosnja Hercegovina mposht bindshëm Shqipërinë në "Elbasan Arena" (VIDEO) Shqipëria U-21 e mbylli me humbje ndeshjen e parë miqësore, nga tre që do të zhvillojë në këtë periudhë. Ndaj moshatarëv
Shqipëria U-19 mposht Kosovën U-19 në Elbasan Arena (video) Shqipëria U-19 ka mundur sot Kosovën U-19 në stadiumin “Elbasan Arena” me shifrat e përgjithshme 2-1. Në përfundim të
Arena Kombëtare humbet finalen e Superkupës Europiane Merr fund ëndrra e Shqipërisë për të pritur finalen e Superkupës Europiane të sezonit 2019-2020, në stadiumin që po ndër
E mbani mend këngën e famshme "Macarena"? Ky është kuptimi i saj Grupi spanjoll Ros del Rio, ishin formuar që prej vitit 1962, por u bënë të njohur në gjithë botën vetëm në vitin 1994.
E mbani mend këngën e famshme "Macarena"? Ky është kuptimi i saj Grupi spanjoll Ros del Rio, ishin formuar që prej vitit 1962, por u bënë të njohur në gjithë botën vetëm në vitin 1994.
Ky është stadiumi ku Flamurtari do të luaj ndaj Laçit Komisioni i Disiplinës e dënoi me dy ndeshje në fushë asnjëanëse klubin e Flamurtarit, për çështjen e dhunës fundjavën e
FSHF zyrtarizon miqësoren më 28 maj. Ja me cilin ekip do luajnë kuqezinjtë Skuadra përfaqësuese Shpresa do të luajë një ndeshje miqësore me ekipin U-21 të Bosnjës, në datën 28 maj në stadiumin “E
Shqipëria U-15 bën paqe me Kosovën U-15 në "Elbasan Arena" Kombëtarja shqiptare e moshës U-15, ka barazuar ditën e sotme 1-1, në miqësoren ndaj Kosovës U-15. Takimi është zhvi
"Allianz Arena" si fushbetejë, dëmton plot 5 lojtarë Bayern dhe Reali bënë mbrëmë një super ndeshje të mrekullueshme për plot 90 minuta. E keqja e këtij takimi ishin dëmt
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Qesharake, Bayerni kërkon që Reali të luaj me fanellat e zeza Real Madrid sonte do të luaj me fanellat e zeza kundër Bayernit dhe kjo vjen pas një kërkese të klubit bavarez. Pas n
Boateng i drejtohet Ronaldos: Nuk do t'i tregosh muskujt në Allianz Arena Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ai do ta ndal Cristano Ronaldon nesër dhe se ai nuk do të këtë mun
Bayern Munich shpartallon Monchengladbachun në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shumë lehtësi ndaj Borussia Munchengladbach sot pasdite në "Allianz Arena" me shifrat e përgj
Qytetarët ankohen për çmimin e lartë të barënave Qytetarët ankohen se çmimi i shumë ilaçeve ditëve të fundit është shtrenjtuar, pavarësisht paralajmërimeve të dikasterit
Bayern Munich deklason Dortmundin, tërmet 6 ballësh në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka deklasuar Borussia Dortmundin me shifrat 6-0 në "Allianz Arena", duke turpëruar verdhezinjtë dhe i larg
Shqipëria e zbehtë ndaj Norvegjisë, miqtë i jap leksione Panuccit (VIDEO) Shqipëria ka humbur miqësoren me Norvegjinë në "Elbasan Arena" me rezultatin minimal 0-1. Pjesa e parë mes dy skuadr