arena

Merr formë "Arena Kombëtare", këto janë pamjet e impiantit të ri (VIDEO) Vijojnë me ritme të shpejta punimet për ndërtimin e “Arenës Kombëtare”. Ditën e sotme, Federata Shqiptare e Futbolli
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM) Edi Rama nuk do ta kishte menduar kurrë se kompanie të cilës po i shërbente sipas opozitës, t'ia hidhte në erë strategji
BastArena nxjerr zbuluar Ramën: Jemi të vetmit të licencuar, nuk mbyllemi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama tha javën e shkuar se do të zhdukte bastet sportive në Shqipërisë dhe se do të zhvedoste nga qytetet k
Nuk ka fitues, Shqipëria dhe Jordania barazojnë pagola në "Elbasan Arena" Shqipëria dhe Jordania ka barazuar pagola në ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Pavarësisht rastev
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
Shqipëria po luan ndaj Jordanisë, vijon akoma shitja e biletave Shqipëria po përballet me Jordaninë në "Elbasan Arena" dhe është minuta e 15'. Edhe pse ndeshja po zhvillohet, shtija
Një gjë e jashtëzakonshme ndodhi në sallon pak para ndeshjes së madhe Mc Gregor vs. Khabib (VIDEO) Ndërkohë që të gjithë janë fiksuar para ekraneve dhe po presin ndeshjen e madhe për kampionin e UFC229, ndërsa mijëra të
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Ajaxi barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Ajax ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është Nazraoui në minutën e 22'.
Hoffenheim ndëshkon Cityn pa filluar mirë ndeshja (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Robben i jep avantazhin Bayernit kundër Augsburgut Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Augsburg në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi holandez, Arje
Shqipëria poshtërohet nga Islanda në "Elbasan Arena" Shqipëria U-19 është mposhtur në testin e dytë miqësor ndaj Islandës U-19 me rezultatin 1-4 në takimin e zhvilluar në “E
Njihet si tersi i futbollit, tifozët kanë një mesazh për Ramën nga "Elbasan Arena" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në "Elbasan Arena" Shqipëria korri një fitore të merituar ndaj skuadrës së Izraelit. Ka qënë Taula
"Çmenden" izraelitët, braktisin autobusin e rezervojnë 3 kate hoteli Ndeshja mes Sqhipërisë dhe Izraelit që do të luhet ditën e nesërme ne "Elbasan Arena" duket se ka alarmuar policinë ku j
Kushte ekstreme në "Elbasan Arena", numër i ulët tifozësh për ndeshjen me Izraelin Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit do të luhet në “Elbasan Arena” në kushte ekstreme të sigurisë. Pothuajse një jave në
Kështu u prit në Allianz Arena, Schweinsteiger (VIDEO) Legjenda e Bayern Munchen dhe e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger sot po përshëndetet me ish-klubin e tij. Për këtë
Fjoralba flet për aktorin shqiptar: Nuk i mbyllej goja Fjoralba Ponari mori vëmendjen e të gjithë mediave kohët e fundit me pjesëmarrjen e saj në emisionin "Top Arena", ku për
Barazim i çmendur në "Elbasan Arena", Luftëtari eliminohet nga Europa League Luftëtari është eliminuar nga turi i parë i Europa Leagues. Ventspolis ka barazuar 3-3 në “Elbasan Arena” dhe në këtë
"Arena Kombëtare" merr pamje (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare shumë shpejt pritet të bëhet me shtëpinë e re që do të quhet “Arena Kombëtare”. Punimet për përf
Bukuroshja krah Manushit tregon arsyen e fortë pse nuk vesh dekolte Fjoralba Ponari, bashkë prezantuesja e Edi Manushit në emisionin Top Arena, kushtuar Botërorit në Top Channel, u intervi