999 rezultate për

ardit

U dhunua barbarisht për 18 vite, Vera: Dua vetëm fëmijët, asgjë tjetër (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek e “E Diela Shqiptare”, historia e një gruaje nga Shkodra, martesën, dhunën e u
Xheni me shenja, Bernardi: "S'të kam bërë unë" Një ndër temat që diskutohet shpesh mes Benardit dhe Xhenit është çështja e ushqimit, por edhe mënyra se si ata të dy si
I braktisi pasi u fejua, motra ka një mesazh: Mos harro se ke familje (FOTO LAJM) “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare” sot ka trajtuar dashurinë e madhe të motrës për vëllain, pasi Paola ka ftu
"Bomba" e ish-badigardit: Ju them kush do ta vrasë Lulzim Bashën Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia, e konsideron si të pabazë teorinë konspirative, sipas të cilës, shërbime të h
"Turturoi” babain për 5 vite, por sot Ajeti i kërkon falje publikisht (FOTO LAJM) Familja mbi gjithshka, ky është mesazhi që u përcoll nga Ajeti, djali nga Pogradeci që ka marrë guximin dhe ka ardhur te
Kush është kunata bukuroshe e Tunës dhe Norës (FOTO LAJM) Janë përfolur shumë për miqësinë e tyre e së fundmi edhe për lidhjen familjare që kanë tashmë, Nora Istrefi dhe Tuna Sej
Damiano i shpreh pëlqimin Xhenit, por ajo ka "rënë në dashuri me muskujt e Bernardit" (FOTO LAJM) Damiano i ka fare të qarta rregullat e lojës, për të vijuar më tej qëndrimin e tij në shtëpinë e Big Brother ai duhet t
Ardit Gjebrea prezanton familjen tjetër në Instagram (FOTO LAJM) Moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ardit Gjebrea herë pas here publikon foto familjare, ku shf
Bashkia e Tiranës nis vendosjen e ndriçimit në pjesën e parë të Bulevardit të Ri Segmenti i parë i Bulevardit të Ri të Tiranës do të hapet në maj, si për kalimtarët, ashtu edhe për makinat. Kryetari i
Veliaj sheh ndeshjen e Shqipërisë me Ardit Gjebrean dhe Majkon (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë, Erjon Veliaj dje në mbrëmje e ka parë ndeshjen e kuqezinjve tanë në sheshin e Pazarit të ri së bash
Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
U aksidentua ditën që mbushte 15 vjeç, çfarë i ndryshoi jetën Benardit të Big Brother Benardi jeton në Tiranë që prej dy vjetësh. Ai ka lindur në Lezhë dhe më pas ka jetuar në Laç. Origjina e largët është n
Si dukeshin Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja kur ishin të rinj (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka publikuar në Instragram një fotografi ku shpreh nostalgji për babain e saj shumë vite më parë. Në k
Ja kush e puthi Saimir Tahirin në mes të bulevardit (FOTO LAJM) Saimir Tahiri, është rikthyer pranë njerëzve në Tiranë ditën e sotme në “Ditën e Verës” ku përkrah kryeministrit Rama d
Psikologët e Harvardit japin këshilla për t’i rritur si duhet fëmijët Shumë prindër janë lodhur duke dëgjuar se si teknologjia moderne mund të ketë efekte negative tek fëmijët e tyre. Int
Bashkia Tiranë marrëveshje me Universitetin e Harvardit për Urbanistikën e Tiranës Kryetari i Bashkisë së Tiranës sapo është kthyer nga Universiteti i Harvardit, i cili do të nisë një program asistence t
Ardit Gjebrea "inatoset keq", fshin të gjithë miqtë në Instagram por…ndjek vetëm një person Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka befasuar me një gjest të fundit. Edhe pse e ndjekin një numër i madh njerëzish,
PROTESTA/ Policia ‘blindon’ Tiranën: Ja rrugët që do bllokohen nesër Policia e Shtetit ka njoftuar se është mobilizuar për protestën e nesërme të organuzuar nga opozita. Drejtoria Vendo
Këta janë dy shqiptarët që kontrollojnë trafikun e kokainës në Londër, emrat (FOTO LAJM) Gjykata britanike ka dënuar dy shqiptarë pasi akuzohen si pjesëtarë të një rrjeti të trafikut të kokainës në rrugët e Lo
Del videoja e papublikuar: Ke dashnore motrën time, jeton me një tranvestit (VIDEO) Ditën e djeshme në emisionin "Shihemi në gjyq" është zhvilluar çështja e një burri dhe një gruaje nga Elbasani, të cilët
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.