999 rezultate për

ardiana

I dashuri maskohet si i varfër, aktorës i bëhet propozim magjik në Prishtinë (VIDEO) Aktorja kosovare, Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte, shkruan Gazeta
Flasin fqinjët e nënës së 6 fëmijëve që e vrau burri: Ajo mbante familjen me bukë Vazhdon të trondisë miqtë e familjarët vrasja e Ardiana Shahollit në Durrës, nga bashkëshorti i saj. Ardiana 40 vjeçe
Hetohen kryesekretarja dhe kancelarja e gjykatës për çështjen "Vollga" Çështja e pronësisë së hotel "Vollgës" në Durrës ka bërë që të zgjerohet numri i personave të vënë nën hetim. Pas pro