999 rezultate për

ardian

PD i përgjigjet Gjonajt: Heshtja për krimin e kryer është pohim Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së Presidentit, Ilir Meta për ministren e Dre
Meta ulet mes gazetareve, këshilltari: Situata është e rëndë për Ministrinë e Drejtësisë Presidenti Meta ka vazhduar me publikimin e fakteve për "grushtin" e shtetit që ai pretendon të jetë bërë. Pas fjalë
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin
PD publikon dokumentin: SPAK të nisë hetimin për Dvoranin (FOTO LAJM) Sot presidenti Ilir Meta gjatë konferencës së jashtëzakonshme për mediat solli fakte të reja që sipas tij, provojnë ‘shk
I pari që u vu me "shpatulla pas murit" nga OFL, prapaskenat e fotos së Ramës me Ardian Çapjan Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për foton e publikuar nga vetë ai pak ditë më parë, ku kryeministri Edi Rama shfaqe
Rrëmbimi dhe ekzekutimi i Jan Prengës, Ardian Doçi mohon akuzat Ardian Doçi mohon të ketë lidhje me vrasjen e Jan Prengës. Ai ka dalë sot para gjykatës ku është njohur me masën e si
Artan Hoxha publikon foton, Rama në krah të të "fortit" të Çapajve (FOTO LAJM) Ardian Çapja është një ndër objektet e OFL në lidhje me pasurinë e tij. Mbrëmjen e sotme është publikuar fotoja e Ard
Iu sekuestrua dje pasuria, vetëdorëzohet në polici Ardian Doçaj Ardian Doçaj është vetëdorëzuar ditën e sotme në pikën kufitare të Hanit të Hotit. Doçaj akuzohet për pengmarrjen dhe
OFL i sekuestroi vilën luksoze, Ardian Doçi niset me urgjencë drejt Shqipërisë Dje Operacioni Forca e Ligjit i sekuestroi një sërë pasurish Ardian Doçaj. Menjwherw pas kwtij veprimi, vetw Doccaj ësh
"Ku po shkon vëlla?", kreu i PD-së bën postimin prekës për humbjen e Ardian Vretos Një aksident i mori jetën vëllait të kreut të PD-së së Durrësit, Bujar Vreto mbrëmjen e djeshme. Ky i fundit ka ndar
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Si gjykata e liroi Sulejmanin e bandës së Durrësit: Ishte i vogël kur kreu vrasjen (FOTO LAJM) Endrit Dokle dhe Lulzim Berisha nuk janë të vetmit ish-anëtarë të Bandës së Durrësit që janë liruar nga burgu sëfundmi.
I dogjën "Benz-in", flet gardiani: Kjo është çështje terroriste Gjatë mbrëmjes së djeshme automjeti tip "Benz" në pronësi të gardianit të burgut të Shënkollit, Nikolla Prenga, u përfsh
I vihet zjarri makinës së gardianit të burgut Një automjet është djegur gjatë natës së djeshme në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë. Mësohet se automjeti është në pron
"Ishte rrahur për vdekje nga gardianët", ish-shoku i qelisë rrëfen tmerrin që përjetoi Kurti Ishin të dy të burgosur në institucionin e vuajtes së dënimit në Lipjan rreth vitit 1999 teksa konflikti mes shqiptarëve
Nuk mbeti asgjë: Si u dogj banesa e gardianit që vrau dy persona në Patos Banesa e Martin Skëndaj, gardiani të burgut që më 19 dhjetor vrau me 13 plumba ish-të dashurin e motrës dhe kushëririn e
Vrau dy persona për nderin e motrës, i digjet banesa gardianit në Patos Pak ditë më parë opinioni publik u trondit pas ngjarjes së rëndë ku një gardian, Martin Skendaj, ekzekutoi për vdekje dy
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Gardiani pranon krimin: Nuk na e ka fajin komshiu, por motra që i shkonte në dhomë Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e dyfishtë që ndodhi mesditën e sotme në poliklinikën e Patosit ku Martin Skëndaj me