999 rezultate për

ardi

Sane: Ky që jam sot falë Guardiolës, është i fiksuar me detajet Leroy Sane u aktivizua për 4 sezone me Manchester City (2016-2020), aty ku shënoi 39 gola në 135 ndeshje të luajtura. Ve
Video erotike në internet, partnerja e Mauro Icardi fundos Google dhe Yahoo (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video të nxehtë që qarku
Mafia italiane "tallet" me ministrat shqiptarë: Korrupsion total, biznes pa tendera! Dosja hetimore me mbi 1000 faqe mbi të cilën në Itali u ekzekutua më 21 janar 2021 megaoperacioni i antimafias italiane
Kur Vardy luante me byzylyk elektronik në kavilje “Nga asgjëja”. Kur në vitin 2016, Xhemi Vardi, fituesi i freskët i Premier Ligës më të pabesueshme të historisë me Lestë
Nje humbje sonte ndaj Licesterit do të ishte fatale për Lampard Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard
Më fund mbrojta e City-t po bën mirë, Guardiola i kënaqur me Stones Menaxheri i Manchester City, Pep Guardiola, ka shprehur kënaqësinë e tij më formën e mbrojtësit John Stones. Stones k
E rëndë në Tiranë, 45 vjeçari gjendet i vdekur brenda kamionit Një 45 vjeçar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës në Tiranë. Policia sqaron se burri nuk kish
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
E trishtë, futbollisti i Cardiff City-t vuan nga kanceri Sol Bamba vuan nga një sëmundje e rëndë. Lajmi vjen nga klubi i tij, Cardiff, në të cilin ai ka luajtur që nga viti 2016
Shtohen telashet për Guardiolën, Aguero në izolim Manchester City po kalon një moment shumë pozitiv teksa ndaj Birningham në FA Cup regjistroi fitoren e 6-të radhazi mes
Romantik si Arit Gjebrea, ndërpret intervistën për të telefonuar publikisht Anilën (VIDEO) Gjatë emisionit “E diela shqiptare”, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea zhvilloi një intervistë me Prefektin e Qark
Goli i Bernardo Silvas që mahniti Pep Guardiolan (VIDEO) Në ndeshjen e FA Cup, Manchester City sot është duke luajtur me Birmingham City. Skuadra e Pep Guardiolas ka realizu
Man City fiton derbin me United dhe siguron finalen (VIDEO) Pep Guardiola arrin që ta mposhtë Manchester United. Manchester City kaloi në epërsi me golin e Stones 50’ dhe më pas
30 vite martesë, Ardit Gjebrea dhe Anila nuk mund të ishin më romantikë se sot (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka krijuar një familje të plotësuar me Amila Gjebrean, me të cilën sot bën plot 30 vite martesë. Moderator
Nasip Naço i "braktisi", reagon LSI Ish-ministri i LSI-së, Nasip Naço së fundmi ka vendosur të bëhet pjesë e Partisë Socialiste duke e quajtur eksperiencën
Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
Një person vdes nga ataku kardiak 2 orë pas marrjes së vaksinës Covid-19 Sipas prokokollit ai kishte qëndruar aty për një periudhë të shkurtër monitorimi për t’u siguruar që të mos kishte efekt
E vërtetuar shkencërisht, si stres po ju thinj para kohe Dyshimet kanë qenë prezente për shumë kohë, por tani është vërtetuar. Shkencëtarët mendojnë se mund ta kenë zbuluar a
Ardit Gjebrea uron Vitin e Ri nga Dubai, komenti i të birit i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) Prej pak ditësh moderatori Ardit Gjebrea ka zbluar se ndodhet në Dubai ku ka pritur atje edhe ndërrimin e viteve. Nëp
Ndahet nga jeta stilisti i famshëm, Pierre Cardin Një ndër emrat më të shquar dhe me më shumë ndikim në botën e modës, stilisti i famshëm Pierre Cardin, është ndarë sot n