999 rezultate për

arda

Shkëndija fiton derbin dhe kryeson bindshëm Shkëndija e Tetovës hodhi një tjetër hap të madh përpara në garën për titullin kampion në Maqedoni. Kuqezinjtë pas humbj
Policia e ka gjuajtur me armë në qafë të dyshuarin në Dardani Policia e Kosovës në orët e para të mëngjesit të së enjtes është njoftuar për një vjedhje në rrugën “Idriz Gjilani” në l
Rrahje masive në Bit Pazar, tifozët e Vardarit shkatërrojnë gjithçka që u del para (FOTO) Para pak çastesh ka ndodhur një sherr masiv në afërsi të tregut të Bit Pazarit. Sipas informacioneve paraprake, bëhet fj
Gjuajtje ma armë zjarri në lagjen Dardania në Prishtinë Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen me Dardania në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar p
Përplasja e dy yjeve në hapësirë prodhon miliarda ton ar Çfarë ndodh nëse përplasen me njëri-tjetrin dy yje të mëdhenj? Me siguri një shpërthim i fuqishëm dhe shumë gaz e nxehtë
Arrestohen dy persona gjatë ndeshjes midis KF Shkëndia dhe KF Vardar Dy persona janë shoqëruar në polici për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë me rrahje gjatë ndeshjes së djeshme të
Vardari përmbys Shkëndijën, ekipet dhurojnë spektakël (VIDEO) U luajt sot në stadiumin “Fillipi ll” kryendeshja e javës së 10-t në kampionatin maqedonas, ajo mes Vardarit të Shkupit
Grimeri i familjes Kardashian viziton talentin shqiptar Grimeri i njohur Ariel Tejada është duke vizituar Kosovën Ariel është njëri prej grimerëve më të njohur në SHBA dhe ësh
Gjendet trupi i pajetë i një të moshuare në lumin Vardar Trupi i një gruaje të moshuar rreth të 70-tave është gjetur dje në orën 12:50 në ujërat e lumit Vardar në vendin “Dolln
Anxhelina dhe Beatrix i mësojnë shqip grimierit të Kardashianëve Ashtu siç e kemi vënë re nga rrjetet sociale dhe pas masterclass-it të parë të atij rangu në vendin tonë, dy kushërirat
A u vodhën miliarda nga shtëpia e Gjiknurit? Reagon zyrtarisht policia e Tiranës Gjatë ditës së sotme, gazeta Rilindja Demokratike publikoi lajmin se një ditë më parë është vjedhur shtëpia e ministrit
Erdogan shkon sot me 158 biznesmenë në Beograd, miliardat turke që pritet të investohen Duke filluar që nga sonte në mbrëmje plot 3 ditë do të qëndrojë Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan në Serbi. Ma
Ami tregon si e kalon kohën me Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet vogëlushi i saj Joel duke pikturua
Do të habiteni me pasurinë e pakët të Molliqajt Ndonëse disa nga deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë të mbushur e të stërmbushur formularët e deklarimit të pasurisë, t
Motrat Kardashian-Jenner shtatzënë në të njëjtën kohë, një strategji për të fituar para Kim Kardashian, Khloe Kardashian, dhe Kylie Jenner janë shtatzënë në të njejtën kohë dhe kjo në fakt i habiti të gjithë
Harrojeni Kim Kardashian! Vajza e Donald Trump, imazhi i ri i femrës Amerikane Prej disa vitesh, Kim Kardashin pushtoi revistat, mediat online, e televizionet duke u kthyer në modelin më të preferuar
Guardado: Kam pasur ofertë nga Real Madridi, si një zëvëndësim për legjendën e tyre Mundësinë për të luajtur në Real Madrid e kanë pasur shumë futbollist talentë dhe vazhdojnë ta kenë ende disa prej tyre.
Hajdutët e unazës së Kim Kardashian pendohen: Na prekën lotët e tu Kim Kardashian vetëm para një viti tha se ishte plaçkitur nga disa hajdutë në Paris të cilët i morën unazën dhe s'deshën
Frikë për jetën? Si do t’i mbrojë Garda 27 njerëzit e Vetingut Garda e Republikës merr në mbrojtje anëtarët e tre organeve të Vetingut, të cilët do të vendosin për fatin e mbi 750 gjy
Zbulohet vajza që po mban fëmijën e Kim Kardashian dhe Kanye West U desh vetëm që Kim dhe Kanye të konfirmonin lajmin e shtatzënisë që gjithçka tjetër të dalë në pah. Madje dhe vetë vajz