999 rezultate për

arbri

Arbër Çepani i jep fund lidhjes 5-vjeçare? (FOTO LAJM) Arbër Çepani filloi të njihej si djali që fitoi Big Brother 1 dhe lekët i dhuroi për bamirësi. Aktualisht ai është
Pas Shkëlzenit reagon edhe Jamarbri: Mos flisni në media dhe kafe Pas thirrjes së Shkëlzen Berishës për "qetësi" në PD, një tjetër deklaratë e ngjashme ka ardhur një familja Berisha me t
Arbri gjeniu 5 vjeçar i nënshtrohet testimit, rezultati është mbresëlënës (VIDEO) Ai është vetëm 5 vjeç por nuk është si të gjithë fëmijët e tjerë. Aftësitë e tij jo vetëm që kalojnë, aftësitë mendore t
Rruga e Arbrit me pagesë, ja sa duhet të paguani Qeveria po përgatit të hapë tenderin për ndërtimin me koncension të Rrugës së Arbrit, ndërsa tarifa e kalimit pritet të
Arbri, gjeniu 5 vjeçar shqiptar (VIDEO) Ai është vetëm 5 vjeç por nuk është si të gjithë fëmijët e tjerë. Aftësitë e tij jo vetëm që kalojnë, aftësitë mendore t
Rama prezanton projektin 1 miliard euro investime: E para, Rruga e Arbrit Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe ministri i Financave, Arben Ahmetaj, lançuan dje para përfaqësuesve të bankave të ni
Rama: Rruga e Arbrit do nisë para zgjedhjeve PS mbajti një takim me mbështetësit e kandidatit të majtë në Dibër, Muharrem Rama, i cili triumfoi në zgjedhjet e mbajtu
Zgjedhjet në Dibër/ Dhëndri i Berishës: Dibranët e shitën votën për 50 euro Dhëndri i Sali Berishës, Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me rezultatin e zgjedhjeve në Dibër me anë të një shkr
Basha kryeministër? Rama: "Prit gomar të mbijë barë" Në mitingun përmbyllës të PS-së në Dibër, kryeministri Rama ka deklaruar se kandidati socialist, Muharrem Rama, i njeh p
Batutat e Ramës në Dibër, nga përshëndetja me dy gishta te Shukriu (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Dibër, ku zyrtarizoi kandidatin e majtë për Bashkinë e qytetit, M
Rama: Nuk largohem nga zyra e kryeministrit pa bërë "Rrugën e Arbrit" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qytetin e Peshkopisë, ku po prezantohet kandidati i PS për Bashkinë e Dibrës, Muhar
Ja ku po i kalon pushimet mbesa e Berishës (FOTO LAJM) Dasara Malltezi, e njohur si mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka nisur pushime. Ajo ka zgjedhur pikërisht ishulli
Ja të gjitha akset rrugore që do i kemi me pagesë Rruga e Kombit nuk do te jete e vetmja që do të behet me pagesë. Qeveria ka parashikuar edhe 8 akse te tjera rrugore qe
Haxhinasto pret ambasadorin e Maqedonisë, në fokus "Rruga e Arbrit" dhe linja hekurudhore Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Edmond Haxhinasto, ka pritur në një takim Ambasadorin e Maqedonisë në Shqipër
Arbri shpallet fituesi i "MasterChef Albania 3" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Arbri u shpall fituesi i edicionit të tretë të spektaklit “MasterChef Albania”. Me mjaft mjeshtëri a
Rama në Dibër: Rruga e Arbrit provë e punës tonë Të dielën elektorale kryeministri Edi Rama e nisi në Peshkopi, ku kërkoi votën për Aleancën e Shqipërisë Europiane, për
Rruga e Arbrit, përfundon shpimi i tunelit në Qafë Buall Përfundon shpimi i tunelit të Qafë Buallit, në Rrugën e Arbrit. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se tuneli me një
Shqipëria dhe Kina drejt përfundimit të marrëveshjes për Rrugën e Arbërit Rruga e Arbërit mund të realizohet me financime kineze. Lajmi bëhet i ditur nga kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama i cil
Rruga e Arbrit do të ndërtohet me koncension nga kinezët (FOTO-LAJM) Një kompani kineze pritet të marrë me koncension Rrugën e Arbërit e cila pritet të përfundojë gjatë qeverisjes Rama-Meta
Devijimet e Rrugës së Arbrit (FOTO-LAJM) Rruga e Arbërit nisi me bujë e deklarata politike por punimet për ndërtimin e saj thuajse kanë ndaluar ndërkohe që proje