999 rezultate për

arbnor

Fiksimi i të gjitha vajzave, Ezeli do ketë në krah një partnere shqiptare (FOTO LAJM) Së fundmi pjesë e mediave turke është bërë aktorja e njohur nga Kosova, Arbnora Ademaj. Ajo po luan rolin e "Ambasado
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin
Bashkëshortja e Taulant Xhakës nuk fshihet më, pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Pas Granitit, edhe i vëllai i tij, Taulanti do bëhet baba. Lajmin futbollisti e dha muajin e kaluar me një foto ku shfaq
Na u duk ne, apo Arbnora flirtoi tërë kohën me Rezin? E ftuara e kësaj të shtune në “Shiko kush luan” ishte edhe ish Miss Kosova, tashmë aktore e njohur në Turqi, Arbnora Ade
Moderatorja shqiptare pritet të pushtojë kinematografinë turke (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbnora Ademaj, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur rreth përf
Kosova hyn në librin e famshëm Guinness Kosova ka tani edhe zyrtarisht një rekord botëror “Guinness” për lulen “origami” më të madhe në botë, punuar nga një e r
Kjo vajzë nga Skënderaj hyn në librin Guinness me punimin e saj (FOTO LAJM) Emri i Kosovës edhe një herë u përmend në librin e famshëm të rekordeve Guinness. Është Arbnora Fejza Idrizi nga komu
Në këtë shtet ka shkuar vajza nga Skënderaj, mesazhi i saj para zhdukjes Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, para disa ditëve u raportua e zhdukur. Por, ajo sot gjendet në Maqed
Policia gjen gjurmë nga vajza e humbur në Skënderaj Arbnora Dobra, 22 vjeçe, nga Skenderaj që tri ditë raportohet të jetë e zhdukur. Familjarët e saj janë duke kërkuar ndih
Alarm! Shkoi në intervistë për punë, zhduket 22-vjeçarja Arbnora Dobra, 22 vjeçare, nga qyteti i Skenderajt, rezulton e zhdukur që nga mëngjesi i ditës së djeshme. Arbnora is
Deputetja e LDK kërkon ndihmë për gjetjen e Arbnore Dobrajt Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu ka marrë me shqetësim informacionin rreth zhdukjes së 22 vjeçar
Taulant Xhaka pushime luksoze me të dashurën e tij në Indonezi (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, futbollisti i njohur Taulant Xhaka kurorëzoi me fejesë marrëdhënien e tij të dashurisë me bukuro
Busti i Pjetër Arbnorit do të ngrihet para Kuvendit Tirana do të ketë edhe një bust të Pjetër Arbnorit, ish i burgosur politik dhe për pesë vjet kryetar i Parlamentit. V
Ish-Miss Kosova me urgjencë në spital, falenderon Zoti për mundësinë e dytë Ish-“Miss Kosova”, modelja e njohur dhe prezantuesja e “Sport Plus” në RTK, Arbnora Ademaj, ditë më parë u bë temë e med
Taulanti tregon gjithçka për lidhjen me Arbnorën: Kjo vajzë më ka zbutur Në fushë është i pandalshëm, por në jetë është gjendur zgjidhja për këtë gjë. Nëse në kuadratin e blertë është grintoz,
E kush nuk do ta dëshironte një të dashur të tillë! (FOTO LAJM) Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional. Ai është duke konsumu
Ja si duket ish- Miss Kosova pa grim (FOTO LAJM) Dihet se shumë prej këngëtareve apo personazheve VIP tregohen të kujdesshëm për t’u paraqitur gjithmonë në formën e tyre
“Të dua jeta ime”, fjalët romantike të futbollistit shqiptar në Paris Arbnor Fejzullahi duket se ka zgjedhur Francën për pushimet dimërore. Mbrojtësi i Partizanit i është bashkuar familje
E DHIMBSHME / Momenti kur nëna hedh dheun mbi varrin e Astritit (FOTO LAJM) Aktivisti i Vetëvendosjes Astrit Dehari, i cili ndërroi jetë y ditë më parë në burgun e Prizrenit, është përcjellë për n
Dyshime të mëdha për vdekjen e vëllezërve Astrit dhe Arbnor Dehari! Veprimtari i çështjes kombëtare dhe shkrimtari Avni Dehari nga Kumanova, brenda dy viteve humbi dy djemtë e tij, Arbnori