999 rezultate për

arbenita

"Më mirë vetëm", Arbenita sapo zbuloi publikisht se është ndarë me Feron? (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero, një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, e kanë kaluar të ndarë këtë periudhë pandemie. Fero ndodhet
Jo vetëm një herë, Arbenita tregon pa komplekse çfarë operacioni plastik ka kryer (FOTO LAJM) Arbenita, modelja shqiptare shumë e komentuar në media për lidhjen me Feron, ka vendosur t'i përgjigjet pyetjeve të shum
Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ''hap thesin'' (VIDEO) Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë. Ata s’kanë n
Arbenita publikon foton me barkun e rrumbullakosur Modelja e njohur Arbenita Ismajli, e cila është prej kohësh në një lidhje dashurie me reperin Fero, ka publikuar së fund
Me fustan të bardhë si bora, Arbenita "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur vëmendje për format trupor
Arbenita publikoi foton më joshëse në rrjet dhe komenti i Feros "shokoi" ndjekësit (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i shoëbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit
Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Si për të harruar problemet e fundit, Arbenita ndryshon look dhe duket yll (VIDEO) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar. Vazhdim
Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram. Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto
"Javë e rrëmujshme", Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO) Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media. Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personaz
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
Tradhëtoi Feron? Reagon Arbenita pas videos intime me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë tjetër ka turbulluar median rozë ditën e sotme. Kenned Tahiri është d
Zbulohet identiteti i djalit që po puthej me Arbenitën (FOTO LAJM) Një video e modeles Arbenita Ismajli duke u puthur me një djalë i cili nuk është Fero, po qarkullon në internet prej dit
Publikoi momente intime me Feron, Arbenita pendohet dhe fshin këtë foto (FOTO LAJM) Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet
Arbenita pret flokët shkurt? Kjo foto e modeles po "çmend" fansat (FOTO LAJM) Arbenita është bërë shumë e famshme që pas lidhjes me Feron dhe tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara t
Bënë lëmsh dynjanë, Fero dhe Arbenita kapen "mat" ne aeroport (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport. Në rrjet po qark
U pendua? Arbenita reagon për tradhëtinë e Feros dhe më pas e fshin (FOTO LAJM) Dyshja Fero-Arbenita janë një ndër çiftet më të bujshëm në media, marrëdhënia e të cilëve tërheq vëmendjen e të gjithëve
A nuk u ndanë? Fero dhe Arbenita shfaqen në të njëjtin vend dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita u ndanë pak kohë më parë dhe tani kanë vendosur të na bëjnë lëmsh! Ata shfaqen në të njëjtin tualet
Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër (VIDEO) Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë d
Pas ndarjes Arbenita i bën "diss" Feros dhe reperit nuk do ti pëlqejë fare (FOTO LAJM) Vetëm pak javë pasi kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani, Fero dhe Arbenita patën sërish një krisje në marrëdhënien e