999 rezultate për

arben

Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Arben Ristani zbulon tradhtinë e Grida Dumës: Ka mbledhur vota kundër meje! Ish-deputeti Arben Ristani është i ftuar mbrëmjen e sotme në “PolitikOn” ku ka deklaruar se Grida Duma ka mbledhur vota
U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-polic
Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston momente intime me Feron (FOTO LAJM) Para pak ditësh Arbenita Ismajli tregoi se ajo dhe Fero kishin lënë pas të gjitha keqkuptimet dhe ishin kthyer në krahët
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Meta nxjerr me emër dhe mbiemër 97 deputetët që votuan Kodin Zgjedhor Presidenti Iilir Meta ka publikuar sot me emër dhe me mbiemër të gjithë deputetët që votuan dje ndryshimin e Kodit Zgjed
Ngritën fermë kanabisi 100 m larg rajonit të policisë, 2 shqiptarët e pësojnë keq Një gjykatë në Uells ka vendosur 3 vite burg për 2 shqiptarë, të cilët kishin kthyer një pub në një fermë droge. Sipa
Kush janë 15 kandidatët e PD në Tiranë Edhe kryesia e Partisë Demokratike do të votohet nga anëtarësia. Janë 28 anëtarë të cilët do të votohen në degët e caktu
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Bie akuza për grup kriminal, Arben Ndoka do të gjykohet vetëm për falsifikim dokumentash GJKKO ka shpallur mos-kompetencën për ish-deputetin Arben Ndoka, me këtë vendim çështja pritet të kalojë në gjykatën e L
U "zhduk" papritur, zbulohet çfarë e shtyu Feron drejt këtij veprimi Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk
"Më kanë përdorur", Arbenita hedh hapur "thumbat" në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media që prej bërjes publike të lidhjes së saj me reperin
Shantazhonte ish të dashurën me video intime, i riu dhe kushëriri bien në "kurthin" e policisë Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe shpallur në kërkim kushëririn e tij Dëfrim Kurti për shantazh. Ata shant
Mbyllen aplikimet, zbardhen emrat e kandidatëve për KQZ-në e re Sot ishte dita e fundit e regjistrimit të emrave, kandidatë për anëtarë të KQZ-së së re. Disa nga kandidatët janë emr
Nuk e pritën mirë, një foto e Don Xhon dhe Arbenitës po qarkullon në rrjet (FOTO LAJM) Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Is
Akuza e fortë e historianit shqiptar: Rama fali detin në Athinë e shiti edhe tokën! "Gojët e liga në Përmet thonë se toka prej 4 mijë metra katrorë është blerë me ndërmjetësues grekofon..." Një akuzë
Ndryshe nga më parë, çfarë ndodhi me Feron dhe Arbenitën (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur dhe e komentuar e shoëbiz-it, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, janë një ndër çiftet që nd
Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og
I bërë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse (FOTO LAJM) E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, modelja Arbenita Ismaili k amt
Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri "zbuluar" Arbenitën (FOTO LAJM) Disa foto "Para dhe Pas", të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku d