ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit
999 rezultate për

arbana

Dedikimi i Ramës për të ëmën e ndjerë, emocionohet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani është emocionuar me dedikimin që kryeministri Edi Rama ka bërë së fundmi për nënën e tij. A
Arbana dhe Eduarti plane të mëdha pasi të vijë në jetë djali: Dasëm në Bogë! (FOTO LAJM) Përmes një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se lindja e bebit të dytë po afron, nd
Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot
Dasmë së shpejti? Zbulohet vendi ku do të martohet Arbana dhe Eduarti (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Arbana
Mos prisni ta shihni në televizion, çfarë do të bëjë Arbana në të ardhmen (FOTO LAJM) Një ndër moderatoret më të dashura të ekranit është kthyer papritur edhe në një ndër kuzhinier e preferuara të shqiptarë
Gjithë nur, Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur në fustanin verorë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, zbuluan lajmin e ëmbël se së shpejti do bëhen me fëmijë
Xhemi Shehu i del në mbrojtje Arbanës, ironizon publikisht Evis Mulën (FOTO LAJM) Këngëtarja Evis Mula ka befasuar me deklaratën për moderatoren Arbana Osmani ditën e djeshme. Ajo ishte e ftuar në “W
Evis Mula rrëfen hatërmbetjet me Arbanën: U tmerrua se do drejtoja unë (VIDEO) E ftuar mëngjesin e sotëm në Wake Up, ishte Evis Mula. Nëse nuk ju kujtohet, hidhini një sy këtyre fotove. Edhe pse u
Gati për të lindur, Arbana Osmani zbulon se kur do sjellë në jetë djalin e dytë (FOTO LAJM) Përmes një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se lindja e bebit të dytë po afron.
"Dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë", Arbana Osmani s'ja përton ndjekësit (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka treguar shpesh herë se nuk ja përton ndjekëse të cilët ja bëjën për "borxh". Në foton e fundit të mo
Më shpejt nga ç'mendoni, Arbana zbulon kur vjen në jetë bebi (FOTO LAJM) Me datë 7 Maj moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Ajo dhe partn
Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë (FOTO LAJM) Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publ
Babai suprizon moderatoren Arbana Osmani, përqafime dhe lot në studio: Jam krenar! Këtë mbrëmje rrugëtimit të programit “Dua të të bëj të lumtur” i erdhi fundi duke ulur siparin e sezonit të katërt dhe d
Në emisionin e saj, Arbana Osmani merr surprizën e papritur (VIDEO) “Dua të të bëj të lumtur” mbyll sezonin e tretë këtë të shtunë. Por përveç atyre që kanë zgjedhur të tregojnë histor
Më në fund, një foto e Arbana Osmanit me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Arbana Osmani është në pritje të fëmijës së saj të dytë me regjisorin Eduart Grishaj, por moderatorja deri më tani ka mb
E ka shkrepur Eduarti, kjo është foto e preferuar e Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka ndarë herë pas here foto të ndryshme të realizuara gjatë seteve fotografike me pa
"Heshtin sa i do qejfi dhe pastaj e tregojnë për gallatë", komenti i ndjekësit nxeh Arbana Osmanin Një histori dramatike pritet të publikohet mbrëmjen e sotme në studion e emisionit "Dua të të bëj të lumtur". Një vaj
"Mos e publiko intervistën me vajzën e abuzuar", Arbana Osmani i kthehet Gjikondit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatorja Arbana Osmani përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se në emisionin e ardhs
E vetmuar? Arbana Osmani habit ndjekësit me deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Moderatorja e "Dua të të bëj të lumtur" ka habitur së fundmi ndjekësit me deklaratën e saj në Instagram. "Psikologjia
Shtatzëni gjatë karantinës, vajzat e njohura shqiptare që dhanë lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Izolimi në shtëpi prej mëse dy muajsh mund të ketë qenë stresues për këdo, ama për disa prej emrave të njohur të shoëbiz