999 rezultate për

arba

Arbana Osmani i shpjegoji të gjitha, paska një profesion të dytë (FOTO LAJM) Arbana Osmani përveç televizionit ka treguar se ka edhe një pasion tjetër të veçantë. Ai lidhet me gatimin dhe 6 vite
Dhunimi i turistëve, Rama pronarëve: Na turpëruat Pavarësisht se një ditë me vonesë, Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas dhunimit të turistëve spanjollë dje nga p
Zbulohen pamje brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga moderatoret shqiptare më të dashura dhe më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Muajt e f
"U ktheva unë kur do ikë Xhemi", Eduarti e do Arbanën vetëm për vete (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy shoqet më besnike të ekranit shqiptar. Moderatoret e ëmbla janë bashkë prej shu
Alketa Vejsiu i drejotehet Arbanës: Shkëlqen kur je e dashuruar (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Arbana Osmani përflitet se është në një lidhje dashurie me regjisorin, Eduart Grishaj. Edhe pse ata nu
Arbana Osmani bëhet nostalgjike, me siguri këto foto do ju ngjallin kujtime dhe ju (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vetëm pak ditë që mbylli pushimet. Tashmë, me energji të karikuara dhe super në fo
U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
I kishit imagjinuar Arditin dhe Arbanën bashkë në moderim? Ku do ti shohim (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani publikoi në Instastoryn e saj disa ditë më parë një foto ku tregonte se po drekonte
Pas sherrit në Top , Arbana Osmani tregon ku do ta shohim sezonin e ri (FOTO LAJM) Në muajin mars të këtij viti u përfol për një largim të mundshëm të moderatores Arbana Osmani nga “Top Channel”. U pë
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Eduart Grishaj nis xhirimet për filmin e ri! Arbana Osmani mbështetja e tij më e madhe (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj ishin me pushime në Marok. Ata na bënë zili të gjit
Rama i bindur për shembjen e Teatrit, citon Reshat Arbanën Pasditen e së dielës, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të citojë aktorin Reshat Arbana. Përmes rrjeteve sociale, shefi
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Muhaxheri: Arban Abrashi, kandidati im për kreun e LDK-së Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka folur dje rreth kuvendit zgjedhor të LDK-së që do të mbahet të shtunën më 3 gush
Arbana Osmani poston foton pa filtra, por s’e kishte vënë re "gafën" (FOTO LAJME) Arbana Osmani prej ditësh ndodhet në Marok bashkë me të dashurin e saj, Eduart Grishaj. Duket se pushimet së bashku çift
Konfirmohet lidhja, Arbana e dashuruar totalisht me Eduartin ( FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në v
"Plasën çokollatat edhe ktej", Eduart Grishaj i bën publikisht komentin romantik Arbanës (FOTO ALJM) Ditën e djeshme Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj u nisën për të pushuar në një tjetër destinacion përral
Bashkë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin pushimet në destinacionin fantastik (FOTO LAJM) Prej kohësh, në media po përflitet për romancën e re të moderatores Arbana Osmani me regjisorin Eduart Grishaj. Megji
Si rrallë herë larg njëri-tjetrit, Arbana i shpreh dashurinë publikisht Eduartit (FOTO LAJM) Zbulimi i vitit për mediat rozë është lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin e emisionit të saj Eduart Grishaj. Nuk k
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt