E FUNDIT/ Kuvendi njofton seancë të jashtëzakonshme
999 rezultate për

arbĂn

Kështu duket apo Alketa e ka kopjuar vërtet tre herë rresht Arbanën? (FOTO LAJM) Edhe pse janë moderatore në dy televizione të ndryshme, Arbana dhe laketa kanë një marrëdhënie të mirë mes tyre. Por
Arbana do të kthejë gatimin në biznes? (FOTO LAJM) Nëse e ndiqni Arbana Osmanin në Instagram, me shumë mundësi e dini tashmë se libri i saj i radhës me receta do të dalë m
Arbana i hap punë Amit, çfarë ndodh në shtëpinë e Ermalit (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani shpesh poston në rrjete sociale recetat e sja më të reja. Ditën e djeshme Arbana tregoi se
Arbana Osmani për rikthimin e "Big Brother": Kam dilemat e mia për këtë format (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitet për rikthimin e "Big Brother", rikthim ky i konfirmuar edhe nga "Top Channel" në shtator të këtij
TashmĂ« e shijojnĂ« marrĂ«dhĂ«nien publikisht, Arbana i shpreh hapur dashurinĂ« Eduartit (FOTO LAJM) Çifti mĂ« i ri i shoĂ«bizzit shqiptar, Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj janĂ« shumĂ« tĂ« dashur pĂ«r publikun shqiptar. Edh
Pas Arbanës, reagon edhe Drini Zeqo për deklaratën e Iris Luarasit Arbana, pas deklaratës së pedagoges Irris Luarasi se e kishte ngelur, mori gjithë kohën për t'ju përgjigjur duke zbuluar
Pas ArbanĂ«s, Drini Zeqo i "mbyll gojĂ«n" zysh Iris Luarasit (FOTO LAJM) ris Luarasi e ftuar nĂ« emisionin ‘Shiko kush luan’ nĂ« rubrikĂ«n e kĂ«tij emisioni ‘Haje ose thuaje’ pĂ«rmendi 4 emra tĂ« pe
"Cila është pjata e preferuar e Eduardit?" Arbana Osmani befason me përgjigjen (FOTO LAJM) Më 13 nëntor moderatorja shumë e dashur për pubklikun pritet të nxjerrë në treg librin e saj më të ri për recetat e gati
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM) Duke qenë se së shpejti do të publikojë një libër me receta gatimesh, Arbana Osmani ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve
FjalĂ« pĂ«r fjalĂ«, çfarĂ« tha Arbana pĂ«r deklaratĂ«n e “zyshĂ«s” qĂ« e ngeli Momentalisht Arbana Osmani po i pĂ«rgjigjet nĂ« Instastory gjithĂ« pyetjeve tĂ« ndjekĂ«sve tĂ« cilĂ«t janĂ« kuriozĂ« tĂ« dinĂ« mĂ« s
Arbana Osmani zbulon pĂ«rse mbeti nĂ« lĂ«ndĂ«n e Iris Luarasit: Im atĂ« ishte pa punĂ« Pedagogia Iris Luarasi, nĂ« emisionin “Shiko kush luan”, zbuloi disa studentĂ« VIP qĂ« i ka ngelur nĂ« shkollĂ«, dhe mes tyre
Prishet miqĂ«sia? Xhemi Shehu ka vendosur t’i bĂ«jĂ« unfollow Arbana Osmanit Arbana Osmani po pĂ«rgatitet pĂ«r tĂ« publikuar librin e saj mĂ« tĂ« ri me receta dhe kĂ«to pĂ«rgatitije nĂ«nkuptojnĂ« foto me us
Arbana Osmani dhe Jonida Shehu dikur paskan ngelur nĂ« klasĂ«n e Iris Luarasit Pedagoge nĂ« Departamentin e GazetarisĂ«, Iris Luarasi ka qenĂ« kĂ«tĂ« herĂ« e ftuar nĂ« “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar njĂ« f
E paditi Rama, reagon aktivistja: Nuk kam aq shumë lekë Pas padisë së kryeministrit Rama, ka reaguar aktivistja Sevim Arbana duke e konsideruar të shëmtuar dhe revoltues veprim
Tha se e pickoi deputeten, Rama padit aktivisten Sevim Arbana Kryeministri Edi Rama ka paditur aktivisten e shoqërisë civile, Sevim Arbana. Në qeshor të vitit 2013, aktivistja ka
E vetmja qĂ« mungoi, zbulohet arsyeja pse Arbana nuk shkoi nĂ« festĂ«n e "Top Channel" (FOTO LAJM) MbrĂ«mjen e kaluar, nĂ« nder tĂ« 51-vjetorit tĂ« ditĂ«lindjes sĂ« themeluesit tĂ« “Top Channel”, Dritan HoxhĂ«s, u mbajt si çdo
"Dua ti telefonojë ", i ati flet me lot në sy në ditëlindjen e Ergi Dinit Ditën e djeshme të ftuar në emisionin e Rudinës, ishin këngëtarja e njohur Barbana dhe i ati, Dashamir Dini. Ato prezant
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
DorĂ« pĂ«r dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj mĂ« nĂ« fund shfaqen si çift (FOTO LAJM) E pas shumĂ« zĂ«rave e aprovimeve nga ana e tyre, mĂ« nĂ« fund vendosin t’u thonĂ« njĂ« “po” tĂ« madhe pyetjeve kureshtare nĂ«se
U desh t’i shkonte pĂ«r vizitĂ« Albani dhe Miriam qĂ« Arbana tĂ« tregonte shtĂ«pinĂ« e saj luksoze (VIDEO) Kemi parĂ« shpesh herĂ« copĂ«za tĂ« vogla tĂ« shtĂ«pisĂ« sĂ« Arbana Osmanit, treguar pĂ«rmes fotove ose videove tĂ« miqve tĂ« saj,