999 rezultate për

arango

Qëlloi aksidentalisht veten në zemër me pistoletë gozhdësh, marangozi i shpëton jetën vetes Një burrë ka qëlluar, pa dashje, veten në zemër me një pistoletë gozhdësh dhe për fat të mirë jetoi për ta treguar gjith
Nga kasap te spiunë të Çausheskut, ja disa punë të lojtarëve Janë ose kanë qenë trajnerë ose futbollistë, por në të kaluarën çfarë pune bënin? Jo të gjithë futbollistët (apo traj
Sfidë kompanive të mëdha, marangozi shpik kondicionerin që ftoh me ujë (FOTO LAJM) Halli të bën të kërkosh zgjidhje të ndryshme. Kështu ka ndodhur edhe me një marangoz turk, i cili në mungesë të një
Pamje të rënda, këta janë 21 dëmtimet horror të futbollistëve (FOTO LAJM) Sporti i futbollit është një lojë që kerkon shumë ritëm dhe dyluftime. Në historinë e këtij sporti kemi parë shumë d
Nazmiu nga Tetova, një marangoz i rrallë Ky është xha Nazmiu nga Tetova. Ai është ndër marangozët e rrallë që kanë mbetur në Tetovë dhe që ende me shumë zell e p
Vdes Carla Marangoni, kampionia olimpike 102-vjeçare Italiania Carla Marangoni, e cila në moshën 102-vjeçare mund të cilësohej kampionia olimpike më e moshuar në botë, vdiq
Rama këshillon fermerin: Mos merr marangoz për të mjelë lopët, do t’i sharrojë Kryeministri Rama sot gjendet në Tepelenë ku ka shkëmbyer batuta gjatë takimit elektoral me banorët e zonës. Rama i
Vrau duke futur nën rrota marangozin, "i forti" i Elbasanit sapo kishte dalë nga burgu Ardian Rika po kthehej nga puna kur një makinë Range Rover e përplasi atë duke e futur më pas poshtë gomavë, aksident ng
"Refuzova Barcelonën, kujtoja se po bënin shaka" Juan Arango, një ndër lojtarët më të njohur të Venezuelës ka prezantuar së fundmi një dokumentar për jetën e tij me titu
Policia shmang tragjedinë mes familjeve të dy vëllezërve për prona në Durrës Xhaxha e nip janë arrestuar në Durrës pas një sherri për pronën që për pak mund të kishte përfunduar në tragjedi. Më
Ekzekutoi marangozin në Sarandë, esktradohet vrasësi nga Italia Interpol Tirana në bashkëpunim të ngushtë me Interpol Roma ka ekstraduar nga Milano/Itali drejt Tiranës shtetasin Gani H
Zbardhet krimi në Sarandë, ja pse u vra marangozi Prokuroria ka bërë të mundur zbardhjen e krimit të ndodhur mbrëmjen e 9 korrikut që tronditi Sarandën e mbushur nga turi
Arango imiton Suarezin, kafshon kundërshtarin (VIDEO) Si duket nuk është vetëm Luis Suarez, ai i cili kafshon kundërshtarët në fushë. Të njëjtën gjë e ka bërë edhe mesfush
E dini sa nxënës ka shkolla më e madhe në botë? (FOTO-LAJM) Në fillimet e saj kjo ndërtesë kishte vetëm pesë nxënës, tani "City Montessori School" në Indi, është shkolla me e mad
Juan Arango, sfidë C. Ronaldos (VIDEO) Juan Arango beson se është më fatal se Cristiano Ronaldo në goditjet standart. Sulmuesi i talentuar shënoi në ndeshjen e
Korrupsion në UEFA Korrupsion prapa përcaktimit të vendit organizator të Euro 2012 në Poloni dhe Ukrainë. Spyros Marangos, ish presidenti