999 rezultate për

arabe

Arabët braktisin Turqinë, bashkë me grekët kundër lëvizjeve në Egje Greqia është duke kërkuar aleatë në rajon dhe në botë për të përballur atë që ata e quajnë kërcenimi turk në Mesdhe.
Ruhuni, kjo grua u gjobit me $140.000 për një mesazh të pakëndshëm në WhatsApp Një gruaje britanike në Dubai i është thënë se mund të përballet me dy vjet burg dhe rreth 140.000 dollarë gjobë, pasi p
"Arabët vdesin për biondina", Kejvina Kthella "lë me gisht në gojë" komentuesin (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ditët e fundit ndodhet në Dubai, qyteti më i shtrenjtë në botë, duke publikuar vazhdimisht posti
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës, mos e blini kurrë Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Dyshohet se shkakton kancer! Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës mos e blini Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Darka në Dubai, gazetari zbulon "të fshehtat": Do i falin arabëve Portin e Durrësit Gazetari investigativ Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh dritë mbi darkën në Dubai të
Emiratet e Bashkuara Arabe lehtësojnë ligjet rreth alkoolit dhe bashkëjetesës së çifteve të pamartuara Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të shtunën një "rregullim të madh" të ligjeve islamike të vendit, duke lejuar çiftet
Washington Post: Zbërthimi i marrëveshjeve të "paqes" nga Trump E përditshmja prestigjioze amerikane Washington Post ka publikuar një artikull analitik për marrëveshjet e fundit të udh
Edhe palestinezët kundër hapjes së ambasadave të Kosovës dhe Serbisë në Jerusalem Pas Ligës Arabe, edhe Qeveria e Palestinës ka reaguar pasi Kosova dhe Serbia morën vendim për të hapur Ambasadat e tyre
Çfarë përmban marrëveshja historike mes Izraelit dhe Emirateve Arabe Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të enjten se ata do të normalizojnë lidhjet diplomatike dhe do të krijoj
Marrëveshja historike Emiratete Arabe-Izrael, si e sheh Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes midis Izraelit dhe Emirateve të Bashkuara Arabe, e cila u
Historike: Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe nënshkruajnë marrëveshje paqeje Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën, me ndërmjetësimin e Presidentit Donald Trump, një marrëveshje historike
I mbuluar me para nga Arabët, Hasi me mendje te gjigandi turk E ardhmja e Besnik Hasit mund të jetë larg Arabisë Saudite, edhe pse ka kontratë për një tjetër vit me klubin e Al Raed.
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Mes tyre dhe dy vajza, kush janë pjesëtarët e bandën që trafikonin arabët Identifikohen personat që u arrestuan nga policia pas finalizimit të operacionit "Stafeta", të cilët kalonin në mënyrë t
"Netët arabe", mbulohet me shami Marina Vjollca (FOTO LAJM) E shohim çdo javë në ekranin shqiptar si moderatore e "Klanifornia", e kuruar deri në detaj dhe duke shkëlyqe çdo natë,
Trafiku i arabëve, Meta pranon se ka nisur një investigim Presidenti Ilir Meta gjatë konferencës që mbajti sot për gazetarët, u pyet dhe për trafikun e emigrantëve nga lindja, nj
Toka e premtuar/ Si u bë Shqipëria urë për arabët, arrestohet motra e drejtoreshës së Kufirit Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Toka e premtuar”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë krimin
Trafikonte arabë e sirianë drejt Perëndimit, pezullohet drejtoresha e Kufirit Enkelejda Toska Pas denoncimit në media se drejtoresha e Kufirit ishte e përfshirë në trafikimin e arabëve dhe sirianëve drejt Perëndimi