999 rezultate për

aqif

Përplasi për vdekje kalimtarin, deputeti kërkoi të shkonte në varrim Deputeti Aqif Rakipi pas aksidentit të rëndë të ndodhur ditën e djeshme në aksin Tiranë-Durrës, ka dashur që të marrë pj
Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 5
Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, lihet i lirë Aqif Rakipi Deputeti i PDIU Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për aksidentin me pasojë vrasjen e një 53-vjeçari. Mëso
Ky është 53-vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Një 53-vjeçar humbi jetën pasi u aksi
Aksidentoi për vdekje këmbësorin, makina e Aqif Rakipit është shkatërruar totalisht (FOTO LAJM) Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin me vdekje të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi. Atij i është bë
Zbardhen detajet, si deputeti Aqif Rakipi përplasi për vdekje 53-vjeçarin Një aksident më pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi ë
E FUNDIT/ Deputeti përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi ka aksidentuar me p
Me Ramën apo Bashën? Aqif Rakipi tregon ku do të pozicionohet PDIU Deputeti i PDIU Aqif Rakipi si një ndër deputetët që PDIU mori në zgjedhjet e 25 qershorit, ka deklaruar se edhe dy nga
I sfiduan të gjithë: Çfarë i "punuan" Tom Doshi dhe Aqif Rakipi partive të mëdha Aqif Rakipi dhe Tom Doshi janë dy emrat që i shpëtuan marrëveshjes Rama-Basha, ku një prej pikave të së cilës ishte edhe
Zbulohet lidhja mes Aqif Rakipit dhe Reme Lalës Aqif Rakipi dhe Reme Lala ishin fituesit e vetëm të garës elektorale të së dielës nga PDIU sëbashku me kandidatin e dytë
Flet Aqif Rakipin, mundi Monikën dhe sfidoi PS në Elbasan Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi doli partia e parë në Peqin duke sfiduar të gjithë të mëdhenjtë me dyfishin e rezultatit të
E deklaroi mandatin për Ramë, por Reme Lala i jep "besën" Idrizit dhe Aqif Rakipit Kandidatja fituese e PDIU-së në Dibër, Reme Lala deklaroi mbrëmë se do ta vinte në shërbim të Edi Ramës mandatin e saj n
Aqif Rakipi gati t'i marrë mandatin e tretë PS-së në Elbasan Në Elbasan deri më tani janë numëruar 511 kuti votimi. Nga re4zultatet e deritanishme mësohet se PS kryeson me 44% t
SHIFRAT/ Si fitoi Aqif Rakipi ndaj Monika Kryemadhit në Elbasan Pavarësisht se Shpëtim Idrizi nuk po arrin ta marrë mandatin në Tiranë, PDIU ka shënuar një rezultat spektakolar në qyte
Aqif Rakipi fiton ndaj Kryemadhit në Elbasan, PDIU gati për mandatin e tretë Ishte cilësuar si një ndër përplasjet më të forta të këtyre zgjedhjeve ajo në Elbasan mes Taulant Ballës, Monika Kryemad
Hapen kutitë e para në Peqin, Aqif Rakipi "dërrmon" PS, PD dhe LSI-në Pak minuta më parë ka filluar numërimi i votave të Peqinit dhe nga kutitë ka filluar të dalë rezultati i pritshëm për kë
Aqif Rakipi siguron mandatin në Elbasan ende pa u hapur kutitë e Peqinit Qarku i Elbasanit ka numëruar 123 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS merr mbi 52 % të votava ndërsa LSI ka më shum
SONDAZHI I ALBEU.COM/ Balla, Monika apo Aqif Rakipi, kush triumfon në Elbasan? (FOTO LAJM) Shqipëria shkon të dielën në zgjedhje pas një fushate, mjaft ndryshe nga herët e shkuara, ku munguan përballjet e drejtp
Kosovari tjetër i vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin është Irfan Aqifi Irfan Aqifi është kosovari tjetër i cili është vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin, gjatë një sulmi me dronë të ushtrisë
Monika vs. Mimi vs. Aqif Rakipi, një betejë epike si ajo për Elbasanin (FOTO LAJM) Nga Albeu.com Edhe pse që nga mesnata e djeshme tashmë nuk dihet më nëse do të zhvillohen apo jo zgjedhjet elekt