999 rezultate për

apartament

Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Apartamente, tokë dhe makina: Policia "kref" 300 mijë euro pasuri në Vlorë Sekuestrohen pasuri me vlerë rreth 300.000 euro, që dyshohen se janë ngritur me pastrim parash në Vlorë. Specialistët
10 apartamente dhe lokale, Spiropali i përgjigjet akuzave: Në Londër ika me bursë të plotë Elisa Spiropali është një nga figurat më të komentuara të Partisë Socialiste për shkak se i ngjiti shkallët shumë shpejt
Miliarderi norvegjez, gati t’i blejë 4.000 apartamente në Berlin, acarohen gjermanët Kompania suedeze "Heimstaden Bostad", me pronarin norvegjez Ivar Tolefsen ka njoftuar se është në bisedimet finale për b
Apartament e dhurata mijëra euro, zbardhet vendimi i KPK për gjyqtaren Elona Toro Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Elona Toro, u konfirmua me shumicë votash në shkallën e parë të vetingut më 17 qershor të
Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës Një apartament në Durrës është përfshirë nga flakët. Apartamenti ndodhet pranë stacionit të trenit dhe bëhet me dije se
Mbi 15 apartamente, Klement Balilit i zbrazen pasuritë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në përcaktimet e ligjit nr.10192 datë 03.12.20
I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
Vëllai e gjen të vdekur në apartament, vetëvritet aktorja 36-vjeçare (FOTO LAJM) Aktorja japoneze Sei Ashina u gjet e vdekur në moshën 36-vjeçare në apartamentin e saj në Tokio të hënën. Vdekja e sa
Shpërthen bolieri i dushit, thyhen xhamat e apartamentit Një bolier dushi ka shpërthyer në një aparatament në lagjen “Liria” në qytetin e Fierit, i cili ndodhej pranë shtëpisë s
Apartamenti shpërthen në flakë në Shkodër Eshtë përfshirë nga flakët një apartament në Shkodër ditën e sotme. Apartamenti ndodhej në katin e pestë të një palla
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Metoda praktike, si të freskoni apartamentin tuaj në ditët e nxehta Evropa po përjeton vera rekord ku po bëhet gjithnjë edhe më e rëndësishme mbajtja e vet shtëpive tona të freskëta. K
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Tragjike, trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz (FOTO LAJM) Trupi i copëtuar i një sipërmarrësi 33-vjeçar është gjetur brenda apartamentit të tij luksoz në Manhattan. Pranë trupit
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Gjendet i pajetë 22 vjeçari shqiptar në apartamentin e mikut të tij në Greqi Një 22 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në ishullin e Kretës në Greqi. Sipas mediave greke, i riu u gjet i pajet
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Dylgjeri: Nga stiliste këpucësh në gjyqtare, si u bë Fatmira Hajdari pronare e 12 apartamenteve Gjyqtarja Fatmira Hajdari është marrë në shqyrtim nga Vettingu dhe si duket gjerat nuk do të jenë të lehta për të. P