999 rezultate për

anxhelo

Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht
2 atentate dhe katër viktima, merr një tjetër kthesë ekzekutimi i djeshëm në Durrës Një pistë tjetër është bërë e ditur në lidhje me atentatin që tronditi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme. Dy vëllezërit V
Sapo kishte ardhur nga Anglia, kush është Anxhelo Avdiu që u ekzekutua mbrëmë në Shkozet (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është 24 vjeçari Anxhelo Avdiu i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Shkozet bashkë me Dorian Shkoz
Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e avionit që po digjej (VIDEO) Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan. Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e ç
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO) Anxhelo Yzeiraj dhe motra e tij Debora ishin të ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në një bisedë që tregoi
I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofrua
Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Në pritje të sezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritje të sezonit të ri nën urdhrat
Alessandro Del Piero bëhet pronar i një klubi në Amerikë Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero është bërë pronar i një ekipi futbolli në Los Anxhelos, në Ligën e tretë ame
Zjarri përbin edhe shtëpitë e aktorëve në Los Anxhelos, shumë të vdekur (VIDEO) Të paktën 31 është bilanci praprak i numrit të viktimave të regjistruara pas shpërthimit të zjarreve në Kaliforninë Veri
Skandali me tifozët e Juves, dalin fakte të reja Programi “Report” në Itali u përqendrua te hetimi i kryer në Piemonte rreth infiltrimit të organizatës kriminale “Ndrang
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO) Pritja për emisionin “Report”, i cili do të transmetohet ditën e hënë, në orën 21:15, në rrjetin “RAI 3”, do t’i dedikoh
Ka 500 mln $ pasuri, Beyonce fotografohet duke gjurmuar ofertat (FOTO LAJM) Beyonce provoi se i pëlqen të blejë me ulje dhe të kapë artikuj me ofertë, pasi u fotografua bashkë me vajzën e saj Ivy
Nuk e pranoi në mësim, jepet vendimi për mësuesen e Anxhelo Gjokazaj Gjykata e Durrësit dha sot masën e arrestit me burg për Devi Lalën, i cili vrau me thikë bashkëmoshatarin Anxhelo Gjokaz
Lot e dhimbje në familjen e Anxhelos: Na iku djali në kulmin e moshës "Nuk di çfarë të them. S’ka dhimbje më të madhe se kjo. Na iku djali në kulmin e moshës." Kështu janë shprehur familj
10 minuta me vonesë, detaji tragjik që mund t'i shpëtonte jetën e 16-vjeçarit Ditën e djeshme në Durrës humbi jetën Anxhelo Gjokazaj, 16-vjeç, pas një sherri me thika me një bashkëmoshatar. Miqtë
U ther me thikë në shkollë, shokët përloten për humbjen e Anxhelos Ditën e djeshme në Durrës humbi jetën një 16-vjeçar pasi u plagos me thikë nga bashkëmoshatari i tij 17-vjeçar, Devi Lal
Motrat më të bukura në botë janë nga Los Anxhelosi (FOTO LAJM) Leah Rose dhe Ava Marie janë dy binjaket identike nga Los Anxhelosi dhe Orange County, të cilat janë konsideruar nga ndj
"Ferri mbi tokë!" Kalifornia po shuhet nga flakët (FOTO LAJM) Një zjarr i madh i cili ka përfshirë Kaliforninë jugore ka detyruar mijëra njerëz të largohen nga shtëpitë e tyre dhe ka
Trafik në Tiranë? Nuk do ta besoni çfarë ndodh në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Çdokush që nget makinën në Los Anxhelos përjeton një tmerr cdo fillim jave. Miliona njerëz u bllokuan në rrugën mbarë
Vëllai i sulmuesit të Vegasit arrestohet për posedimin e 600 fotove pornografike me fëmijë Vëllai i vrasësit të Las Vegasit, Stephen Paddock, është arrestuar për posedimin e më shumë se 600 imazheve pornografike